‘İnsana Saygı’ Ödülü bu yıl da Adese’nin

17 Şubat 2014 Pazartesi

Ulusal perakende markası Adese, Kariyer.net üzerinden gelen başvurulara en kısa sürede ve en yüksek oranda dönüş yaparak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü

insana-saygi-odulu-bu-yil-da-adesenin

Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘İnsana Saygı Ödülleri’ geçtiğimiz günlerde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen ‘2014 İnsan Kaynakları Zirvesi’ kapsamında sahiplerini buldu. Ödüller 10 binin üzerinde başvuru alan ve bu başvuruların yüzde 99’undan fazlasını 21 gün içinde, adaya özel olarak yanıtlayan firmalara verildi. Perakende sektöründe sunduğu kaliteli hizmetin yanında sağladığı istihdam ile de adından sıkça söz ettiren Adese, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.

Adese Alışveriş Merkezleri adına ödülü alan Adese İnsan Kaynakları Yöneticisi Bilal Arğan “Adese olarak 2013 yılında Kariyer.net üzerinden aldığımız binlerce başvuruyu titizlikle inceledik ve her adaya özel değerlendirme yaparak tüm adaylara en kısa sürede yanıt verdik. İnsana büyük değer veren ve tüm uygulamalarını bu doğrultuda yürüten bir marka olarak iki yıl üst üste bu ödüle layık görülmek bizleri onurlandırdı. Daha başarılı bir gelecek için insana yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İK alanındaki başarılı uygulamaları ve insana verdiği değerle Adese daha önce de; ‘En Fazla Kadın İstihdam Eden Firma’, ‘En Çok İstihdam Sağlayan Firma’ ve ‘Sosyal Güvenlik  Kurumu Çalışan Haklarını Koruma Ödülü’nün sahibi olmuştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri