İnsana Saygı Ödülü Eker’in

19 Şubat 2015 Perşembe

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Eker, bir kez daha en prestijli ödülün sahibi oldu

insana-saygi-odulu-ekerin

38 yıldır süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları nedeniyle ödüllendirildi. Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru yapılan firmalar ödül almaya hak kazanıyor.

İnsan kaynaklarındaki çalışmaları ile geçen yıl Kariyer. net üzerinden 27 bin 857 iş başvurusu alan ve yapılan başvurulara ortalama 1 gün içinde ve adaya özel olarak geri dönüşte bulunarak yüzde 99,65 oranında başarı sağlayan Eker, ikinci kez İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu.

Doğru iş doğru insanla yapılıyor
14. İnsana Saygı Ödülleri törenine katılarak Eker adına ödülü alan Eker Süt Ürünleri AŞ İnsan Kaynakları Yöneticisi Elif Topaloğlu, “İnsan kaynağına verdiğimiz değer; doğru işe doğru insan seçimi ile başlayan, kariyer planlaması, gelişim projeleri, eğitim politikaları, ücretlendirme politikaları,  oryantasyon uygulamaları gibi geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Bu doğrultuda mevcut çalışanlarımızın motivasyonu ve memnuniyetine verdiğimiz önem kadar şirketimizi tercih eden adaylarında memnuniyetini önemsiyoruz. Şirketimizi tercih eden adayların başvuru sonrasındaki belirsizliklerini yok etmek adına gösterdiğimiz özenden dolayı bu ödülün daha önceki yıllarda olduğu gibi bize layık görülmesi büyük övünçtür” diye konuştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri