İnsanlar ve Hikâyeleri Fotoğraf Sergisi Espark’ta açıldı

20 Kasım 2012 Salı

Türkiye ile Almanya arasında 30 Ekim 1961 tarihinde imzalanan Türkiye-Almanya İşgücü Anlaşması’yla Türkiye’den Almanya’ya göçün 50’nci yılı kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilen Yol Hikâyeleriyle 50 “Yüz&Mekân” projesi olan Fotoğraf sergisi Espark’ta meraklılarıyla buluştu

insanlar-ve-hikayeleri-fotograf-sergisi-esparkta-acildi

14-25 Kasım günleri arasında ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek İnsanlar ve Hikâyeleri Fotoğraf Sergisi’nde  iki ülkedeki 50 farklı yerden 50 yüz, yol hikâyeleriyle resmediliyor.

50 fotoğrafın yer aldığı sergide fotoğrafların 25’i Alman fotoğrafçı Andrea Künzig tarafından Türkiye’de, diğer 25’i ise Türk fotoğrafçı Levent Özçelik tarafından Almanya’da çekildi. Etkileyici bir çelişki ve karışımın ortaya çıkabilmesi için bir ulusa bir Türk, bir Alman fotoğrafçının objektifinden bakıldı.

Öte yandan sergide yer alan fotoğraflar, sergiyle aynı konseptle ve aynı adla kitaplaştırıldı. Serginin hem kalıcılığını hem de daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla hazırlanan kitapta her fotoğrafın öyküsü fotoğrafçıların şahsi izlenimleriyle desteklendi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri