“İnsanlığın Gerçek Dostları 2013” ödülleri sahiplerini buluyor

17 Mayıs 2013 Cuma

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen “İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri” bu yıl da sahiplerine ulaşıyor

insanligin-gercek-dostlari-2013-odulleri-sahiplerini-buluyor

Deniz Akkaya’nın sunumlarıyla gerçekleşecek ödül töreninde, yıl içerisinde derneğin sigarayla savaşa konusundaki mücadelesinde desteği olan kişi ve kurumlara teşekkür mahiyeti taşıyan İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri takdim edilecek.

Ödül töreni programında, İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı tarafından hazırlanan İstanbul 1453 Kapalıçarşı Defilesi Banu Noyan’ın koreografisiyle ve ünlü mankenlerin sunumuyla gerçekleşecek. Törende Zeliha Sunal, Ceynur, Yılmaz Morgül de sahne performansları gerçekleştirecek.

Ödülleri takdim edilecek kişi ve kurumlar: İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Fox TV Çalar Saat Programı Fatih Portakal, Cefic Turkey Başkanı Anthony Khoi, Avcılar Kaymakamı Savaş Tuncer, Ferhat Göçer, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı.

Ödül töreni 21 Mayıs Salı günü Nişantaşı Cemal Reşit Rey Kongre Merkezi’nde, saat 18.30’da başlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri