İnterpack kapsamında yeni etkinlik

11 Aralık 2013 Çarşamba

Ambalaj yan sanayi, üç gün süresince devam edecek olan interpack fuarında kendi ürünlerini tanıtma fırsatı bulacak

interpack-kapsaminda-yeni-etkinlik

‘Components for processing and packaging’ etkinliği ile Messe Düsseldorf, interpack 2014 fuarının kapsamını daha da genişletmiş olacak. Söz konusu etkinlik 8 – 10 Mayıs 2014 günleri arasında küresel ambalaj sektörünün ve bununla bağlantılı proses sanayinin en büyük fuarına paralel olarak Düsseldorf Fuar Merkezi’ndeki Congress Center Süd (CCD Süd) içindeki Düsseldorf Stadthalle’de gerçekleşecek. Fuarın ilk üç günü boyunca devam edecek olan “components for processing and packaging” etkinliği tahrik, kumanda ve sensör teknikleri, endüstriyel görüntü işleme sistemleri, handling teknikleri, endüstriyel yazılım ve iletişim sistemleri ve ambalaj makineleri için komple otomasyon sistemleri sunan firmalara hitap ediyor. Ayrıca makine parçaları, komponent, aksesuar ve çevresel ekipman üreticileri ve ambalaj malzemelerine yönelik komponent ve yardımcı malzeme imal eden firmalar da bu etkinlikte ürünlerini sergileyebilecekler.

interpack Fuarı Direktörü Bernd Jablonowski etkinliği şöyle özetliyor: “components for processing and packaging ile interpack fuarının zengin ürün çeşidine yan sanayii de eklemiş oluyoruz. Böylelikle interpack fuarının nomenklatürü çerçevesinde fuara katılmalarına izin verilmeyen yan sanayi kuruluşları fuara paralel olarak düzenlenecek etkinlikte interpack fuarının zengin katılımcı profilinden yararlanmış olacaklar. Aynı şekilde interpack katılımcıları da yan sanayi hakkında bilgi edinme olanağı bulacak”. interpack katılımcılarını ve yan sanayi kuruluşlarını tamamen ambalaj ve proses sanayine yönelik bir etkinlikte biraraya getirme fikri interpack komitesi tarafından da çok uygun görülmüştü. interpack komitesi sektörün önde gelen firmalarından ve fuarda temsil edilen branşların meslek birliklerinden oluşuyor.
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri