Intersport sağlıklı yaşama davet ediyor

06 Kasım 2013 Çarşamba

Intersport, mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleriyle evde kolay spor yapmayı ve sağlıklı bir yaşama sahip olmayı öneriyor

intersport-saglikli-yasama-davet-ediyor

Spor salonlarına giderek spor yapamayanlara özel ürünler sunan Intersport, zamansızlıktan yakınanlara özel tasarlandı. Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleri, kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanırken birçok renk seçeneğini de barındırıyor.

Energetics ürünleri arasında mekik sehpaları, boks ürünleri, farklı renk ve ağırlıklara sahip dumbbell, çok fonksiyonlu balance ball, renkli yoga matları, plates topları, eliptik bisikletler yer alıyor. Bunun yanı sıra, başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar çıkabilen kondisyon aleti de ürünler arasında mevcut.

Sporda seçilecek giysi ve spor ayakkabının seçimine de önem veren Energetics, spor yaparken hem daha fazla nefes alma özelliğine sahip, rahat ve terletmeyen kıyafetler sunuyor. Ürünler arasında T-shirtten şortlara ve sporcu sutyenleri gibi birçok ürün yer alıyor.

Ürünlerin seçimindeyse Intersport satış danışmanları yardımcı oluyor. Ziyaretçiler, seçilecek spora ve yaş aralığına göre farklılık gösterecek ürünlere, satış danışmanları yardımıyla daha kolay ulaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri