Intersport'la Belgrad’a

27 Ağustos 2013 Salı

Intersport Run ile Belgrad Ormanı’nda Koşu Heyecanı başlıyor

intersportla-belgrada

Sporu hayatın her anına taşıyan Intersport, Intersport Run etkinliği ile koşuya start veriyor. 29 Eylül Pazar Günü Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek Intersport Run ile koşmak eğlenceli hale geliyor.

Intersport, sporu ve eğlenceyi bir arada yaşamak isteyenler için Intersport Run yarışı düzenliyor. 29 Eylül’de Belgrad Orman’ında gerçekleşecek profesyonel koşu organizasyonunda yarış ve heyecan bir arada yaşanıyor.

Intersport Run kasabası kuracak
Intersport, doğa ve sporun tadını çıkarmak isteyenleri Intersport Run etkinliğine bekliyor. 11 km koşulacak parkurda kurulacak Intersport Run kasabasında sporcu masajından, ayak taban analizine kadar çeşitli hizmetler sunulacak.

29 Eylül 2013 Pazar Günü Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek olan koşuya katılmak için www.intersportrun.org  sitesini ziyaret ederek, detayları görebilir ve  başvuru formunu doldurarak yarışa katılabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri