Intersport’tan genç indirim

29 Nisan 2013 Pazartesi

Dünyaca ünlü spor markalarını tek çatı altında toplayan Intersport, spor alışverişleri keyfe dönüştürüyor

intersporttan-genc-indirim

17 – 19 Mayıs günleri arasında gençlere ve kendini genç hissedenlere özel “Genç İndirim” kampanyası uygulayan Intersport, tüm yeni sezon ürünlerinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Spor ayakkabıdan, renkli eşofmanlara kadar günün modasını spor giyime yansıtan ürünler sunan Intersport, Gençlik ve Spor Bayramı’nda sporu ve sportif giyinmeyi seven herkesin en keyifli adresi olacak. 30 binin üzerinde zengin ürün çeşidi ve dünya markaları ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Intersport, sporseverlere özel öneriler sunuyor.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Sporu yaşam tarzına getirenlerin ve spor giyinenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Intersport, gençlere ve kendini genç hissedenlere özel koleksiyonuyla modayı yansıtan seçenekler sunuyor. Spor severlere sportif ihtiyaçlarını tamamlamaları için, spor ayakkabı, tekstil, ekipman ve aksesuar ürünlerinde yüzde 20 indirim kampanyası başlatan Intersport, en seçkin markalarının ürünlerini sporseverlerin beğenisine sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri