İpek Tuzcuoğlu’dan oyunculuğun sırları

30 Ocak 2013 Çarşamba

Sevilen sinema ve TV oyuncusu İpek Tuzcuoğlu, Arkadaş Kitabevi Nata Vega Outlet’te hayranlarıyla buluştu

ipek-tuzcuogludan-oyunculugun-sirlari

Arkadaş Kitabevi Nata VegaOutlet, hafta sonu ünlü sinema ve televizyon oyuncusu İpek Tuzcuoğlu’nu ağırladı.  Adını , “Asmalı Konak” dizisindeki “Dicle” karakteriyle duyuran İpek Tuzcuoğlu, hayranlarıyla dertleşti. Çocukluğundan aşklarına kadar tüm sorulara içtenlikçe cevap veren Tuzcuoğlu, güzelliğiyle de göz kamaştırdı.

Çocukların sevgilisi
“Dürüye’nin Güğümleri”, “Avrupa Avrupa” adlı dizilerde başrollerde başarılı performans sergileyen sevilen sanatçı, Arkadaş Kitabevi Nata Vega Şubesi’ndeki söyleşide, sinema ve televizyon oyunculuğu konusundaki deneyimlerini paylaştı. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü oyuncu fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.  Adım Sanat’ın işbirliğiyle düzenlenen ve Arkadaş Kitabevi’nin Nata Vega Outlet’teki dört katlı yeni şubesinde gerçekleşen söyleşi, renkli görüntülere de sahne oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri