İpsos global bir iş birimi kurdu

23 Temmuz 2015 Perşembe

Ipsos, geçtiğimiz hafta Ipsos Market Measurement adı ile yeni bir global iş biriminin kurulduğunu açıkladı

ipsos-global-bir-is-birimi-kurdu

Ipsos’un perakende ölçümleri, dış tüketim noktaları ölçümleri ve tüketici satın alım panelleri konularında bütün dünyada yürüttüğü çeşitli faaliyetler bu yeni iş biriminin altında toplandı.

Ipsos MM’nin önemli özelliklerinden birisi de; 16 bin çalışanı ile 100’e yakın ülkede aktif olan Ipsos’un bu yeni girişiminin merkezinin İstanbul olarak seçilmesi. Sadece araştırma sektörü için değil, pazarlama hizmetlerinin tümü için de bir ilk olan bu özellik ülkemiz araştırma endüstrisine de yeni bir vizyon sunuyor. Kuruluş sürecinin liderliğini üstlenen  Vural Çakır, bundan sonra da “Chief Strategy Officer” (Strateji Yöneticisi) olarak Ipsos MM’nin gelişimini destekleyecek. Türkiye’nin global kadın yöneticileri kervanına Ipsos MM ile birlikte Renan Burduroğlu da katıldı. Renan Burduroğlu Kurucu CEO olarak görev yapacak.

Türkiye’de yürüttüğümüz Tüketici Panelleri ve Perakendeci Ölçümleri de bundan sonra Ipsos MM’nin uzmanlığı altında çalışmalarına devam edecek.

Ipsos Başkan ve CEO’su Didier Truchot, uluslararası medyaya yaptığı açıklamada şunu söyledi: “Müşterilerimiz perakende satışların ve tüketici alışlarının ölçümü için daha tutarlı ve daha kapsamlı sonuçlar verecek yeni yöntemlere ihtiyaçlarını kuvvetli bir şekilde belirtiyorlar. Ipsos Market Measurement, sadece mevcut niteliklerimizi yaygınlaştırmakla kalmayıp müşterilerimizle işbirliği içinde, bu önemli ihtiyaçlara yenilikçi çözümler üretecektir.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri