Ipsos Türkiye’ye yardımcı CEO

25 Şubat 2013 Pazartesi

Ipsos Türkiye’nin büyüyen ve çeşitlenen iş yapısı göz önüne alınarak perakende araştırmaları genel müdürlüğünde yeni bir atama yapıldı

ipsos-turkiyeye-yardimci-ceo

Ipsos Türkiye’nin büyüyen ve çeşitlenen iş yapısı sebebiyle, perakende araştırmaları genel müdürlüğünü yürüten Renan Burduroğlu, yardımcı CEO’luğa atandı.

Burduroğlu, ACNielsen’da ve Retailing Institute’de genel müdür olarak görev aldıktan sonra 2001 yılında KMG ortakları arasında yer alarak Ipsos şirketine katıldı. Yardımcı CEO’luk görevine atanmadan önce ise Ipsos Türkiye perakende araştırmaları ve ölçümü genel müdürü olarak görev alıyordu.

Aynı zamanda Ipsos Türkiye İcra Kurulu üyesi de olan Renan Burduroğlu yeni pozisyonunda perakende araştırmaları yönetimine ek olarak pazar ölçümü ve endüstri ve hizmetler olarak tanımlanan Ipsos MarketQuest bölümünün yönetimi ve kilit müşteri yönetimi görevlerinde bulunacak.

Kaynak: MediaCatGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri