İrem Derici, İstanbul Optimum’u salladı

28 Ocak 2014 Salı

“O Ses Türkiye”de yarıştığı dönemde başarılı performansıyla dikkatleri çeken İrem Derici, müzik dünyasındaki başarısını yeni single’ı “Zorun Ne Sevgilim” ile perçinledi. İstanbul Optimum Outlet’te mini bir konser veren genç şarkıcı, yeni single’ını tanıttığı İstanbul’daki bu ilk konserinde yoğun ilgi gördü

irem-derici-istanbul-optimumu-salladi

Konserin başlamasından saatler önce, uzun bir kuyruk oluşturan İrem Derici hayranları, sanatçıyla buluşmayı sabırsızlıkla bekledi. İstanbul Optimum Outlet’teki buz pisti üzerinde konser veren Derici, sıcak tavırlarıyla hayranlarının kalbini bir kez daha fethetti. Konserin ardından imza dağıtan İrem Derici, sevenleriyle tek tek ilgilenip, onlarla sohbet de etti.

Her hayranıyla fotoğraf da çektiren Derici, Mart ayında çıkacak olan yeni single’ının da müjdesini vererek şunları söyledi: “İstanbul Optimum Outlet’te yeni single’ım ‘Zorun Ne Sevgilim’in, İstanbul’daki ilk tanıtımını yaptım. Bu aynı zamanda bu yıl İstanbul’da verdiğim ilk mini konser de oldu. Düşler Ülkesi’nin Gel Git Akıllısı isimli şarkımın Youtube’da izlenme sayısı 22 milyona ulaştı. Şarkılarımın ilgi görmesi mutluluk verici. Mart ayında da oldukça iddialı yeni bir single’ı daha sevenlerimin beğenisine sunacağım.”

2013 yılında Türkiye Müzik Ödülleri’nde “En iyi çıkış yapan sanatçı” ödülünü alan İrem Derici’nin “Bensiz Yapamazsın” ve “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” isimli 2 albümü bulunuyor. Özellikle “Sevgi Olsun Taştan Olsun” isimli şarkısıyla milyonların gönlünde taht kurmayı başardı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri