İSF Vialand’de sona eriyor

27 Haziran 2014 Cuma

İSF 2014, Vialand Şato önünde markalar defilesi ve alışveriş merkezindeki indirimlerle bu gece sona eriyor

isf-vialandde-sona-eriyor

İstanbul’da 7 Haziran’da başlayan, şehrin perakende, turizm, gıda, ulaşım ve konaklama gibi birçok sektörünü harekete geçiren, tüketicilere alışverişle eğlenceyi bir arada sunan İSF, Vialand AVM’de gerçekleştirilecek etkinlikle sona eriyor. Vialand AVM’nin ev sahipliği yapacağı kapanış gecesine, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TİM  Başkanı Mehmet Büyükekşi, İTO Başkanı İbrahim Çağlar, TAMPF Başkanı Vahap Küçük, Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Gürsoy ve Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu da katılıyor. Renkli ve coşku dolu anlara sahne olacak İSF kapanışına, “Vialand Markalar Defilesi” ve “Efsane İndirim” damgasını vuracak.

Defilede ünlüler geçidi
İSF’nin Kapanış Partisi’nde, “Efsane İndirim”den hemen önce, Vialand Tema Park Şato Önü’nde gerçekleştirilecek olan “Vialand Markalar Defilesi” ise sergilenen ürünler kadar görsel şovu ve yaratacağı atmosferle de göz kamaştıracak. Koreografisi Banu Noyan tarafından yapılan, ünlü manken Deniz Akkaya’nın sunuculuğunda gerçekleştirilecek defileye; İlknur Soydaş, Şenay Akay, Ece Gürsel, Simge Tertemiz, Didem Taslan ve Hasan Yalnızoğlu gibi birçok profesyonel model katılacak. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri