İsmar 1 haftada 7 mağaza açacak

02 Temmuz 2013 Salı

İsmar, 1 haftada 7 süpermarket birden açarak perakende sektöründe bir rekora imza atacak. İsmar Genel Müdürü Can Özbay, bu başarıları iyi bir başlangıç olarak gördüğünü ve yeni başarılarla hedeflerine hızla yürüyeceklerini belirtti

ismar-1-haftada-7-magaza-acacak

Bolu’da tüm süpermarket yönetim kadrosuyla yapılan geçtiğimiz ay yapılan “Omuz Omuza” çalıştayının ilk meyvelerini almaya başladıklarını söyleyen Can Özbay, artık İsmar Süpermarketleri’nin stratejisinin çok daha belirgin olduğunu, hedeflenen vizyona inanmış bir kadroyla yürüdüklerini söyledi. İsmar, bu hafta 4 yeni mağaza birden açıyor.

Dün (1 Temmuz) Kahramanmaraş Mağralı mağazasını açan, bugün Eskişehir Muttalip mağazasını açacak olan İsmar, 4 Temmuz Perşembe günü Eskişehir Üniversite mağazasını, 8 Temmuz Pazartesi günü ise İstanbul Maltepe Mağazasını devreye alacak.

Bu mağazaların yanı sıra, Mart ayında bünyesine kattığı Reyon Marketleri’nden Şişli mağazası 5 Temmuz Cuma gününden itibaren, Gayrettepe ve Acısu Mağazaları ise 6 Temmuz Cumartesi gününden itibaren A’dan Z’ye yenilenme çalışmaları tamamlanarak, açılış yapılacak ve İsmar Süpermarketi olarak hizmet vermeye başlamış olacak.

Bu açılışlar ile birlikte, İsma bünyesinde yer alan süpermarket sayısı 73’e yükseliyor. Can Özbay, önümüzdeki 3 yıllık stratejik hedeflerinin büyüme ve yenilenme odaklı olduğunu ifade etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri