İSMAR Şanlıurfa’da 9’uncu mağazasını hizmete açtı

02 Aralık 2013 Pazartesi

Verimli büyüme kapsamında açılışlarına devam eden İsmar, geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Poldem Mağazasını hizmete soktu

ismar-sanliurfada-9uncu-magazasini-hizmete-acti

Hadımköy’de bulunan akıllı depo olarak da bilinen 8 bin metrekarelik kapalı alana sahip Lojistik Merkezini tedarikçileriyle birlikte açan İSMAR, yatırımlarına devam ediyor. 2013 yılıyla birlikte planlı yatırımlarını adım adım hayata geçiren İSMAR’ın, Şanlıurfa Poldem Mağazası hizmete açıldı. 390 metrekare net satış alanı ve 2 kasa ile hizmet verecek olan Poldem Mağazası’nın açılışıyla birlikte İSMAR Süpermarket, Şanlıurfa’da 9’uncu Güneydoğu Bölgesi’ndeyse 18’inci şubesine ulaştı.

Yeni açılış ve dönüşüm süreciyle ilgili olarak konuşan İSMAR Genel Müdürü Can Özbay, “İSMAR “hem kaliteli hem ucuz” olma felsefesini hayata geçirebilmek için alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır”  dedi.

Özbay, “Tüm bölgelerdeki rakiplerini mercek altına alıp raf fiyatlarında en ucuz olma çabasını fiyat takip sistemiyle ortaya koyan İsmar aynı zamanda ulusal ve uluslararası firmalardan aldığı destekle “güvenli gıda, hijyenik ortam” politikasını mağazalarında uygulamaya başlamıştır. Bu sayede İsmar sadece birkaç üründe değil tüm ürünlerinde kaliteli ve ucuzdur diyebilme cesaretini haklı olarak gösterebilmektedir” diye konuştu.

Rekabet ortamının gereklerinin yerine getirilebilmesi için önemli yatırımlara imza attıklarını söyleyen Can Özbay, “İsmar geleceğe güvenle bakan bir yapıya sahip olabilmek için bu çalışmaları gece gündüz sürdürmeye devam edecektir. Bunun sürdürülebilir olması için yeni dönemde “değer katmayan tüm maliyetlerden arınmak”  felsefesini hayata geçireceğiz. Bundan sonra verimliliğe odaklanarak sürdürülebilir sonuçlar için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri