İSMAR’dan lojistik hamlesi

01 Ekim 2013 Salı

Konsept marketleriyle dikkat çeken İSMAR Süpermarketleri, Lojistik Merkezi açtı

ismardan-lojistik-hamlesi

İstanbul il sınırları ve gelecekte tüm Marmara bölgesindeki İSMAR Süpermarketlerine hizmet verecek olan Hadımköy Lojistik Merkezi açılışı yapıldı.

Açılan merkez Hadımköyde bulunuyor ve 8 bin metrekarelik kapalı alanda toplam 4 bin 416 palet kuru gıda ve gıda dışı ürün stoklama kapasitesine sahip. İSMAR lojistik merkezinin açılışını tedarikçileriyle birlikte gerçekleştirdi.

Hadımköy’de bulunan İSMAR Lojistik Merkezi’nin açılışı dün(30 Eylül) Akyürek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Akyürek,  İSMAR Genel Müdürü Can Özbay, şirket yöneticilerinin ve tedarikçilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi bulunan İSMAR’ın Lojistik Merkezi’nde, gelişmiş teknoloji sistemleriyle tasarlanmış Unlu Mamuller Üretim Tesisi’nin yanı sıra, süt, et ve meyve sebze ürünlerinin stoklanacağı 5 adet 250 metrekare kapasiteli soğuk hava deposu bulunuyor.
İstanbul il sınırları içerisinde mevcut 41 mağazasına ve yeni açılacak mağazalarına ürünlerin daha hızlı, daha taze ve gününde sevk edilmesi amacıyla kurulan Hadımköy Lojistik Merkezi, her ürünün adresinin bulunduğu gelişmiş bir “Depo Yönetim Sistemi”yle hizmet verecek.

Açılış töreninde konuşan İsmar Genel Müdürü Can Özbay, “Büyümenin sağlanabilmesi için alt yapı olmazsa olmaz bir gereklilik. Büyüme konusundaki iradenin ne kadar ciddi olduğunu bu alt yapı yatırımıyla göstermiş olduk” dedi.

Mevcut İsmar Marketlerinin ihtiyaç duyduğu kapasitenin iki katından daha fazlasını sunan deponun açılışında tüm ziyaretçilerle depoyu dolaşarak depo sistemleriyle alakalı rakamsal bilgileri bizzat aktaran Can Özbay “Geleceğe güvenle bakabilmek için hiçbir şeyi tesadüflere bırakmayan İsmar yönetimi bu alt yapı yatırımıyla da sektörde önemli bir oyuncu olduğunu göstermiş oldu” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri