İstanbul, büyük alışverişe hazırlanıyor

10 Nisan 2015 Cuma

Bu yıl bol avantajlı ve sürprizli bir festivale hazırlanan İstanbul Shopping Fest, 6-28 Haziran günleri arasında düzenlenecek

istanbul-buyuk-alisverise-hazirlaniyor

Alışveriş ayrıcalıklarının yanı sıra, İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de ön plana çıkarmayı amaçlayan İstanbul Shopping Fest, şehirde bir şenlik havası estirecek. İstiklal Caddesi’ndeki kortej yürüyüşüyle start verilecek festival süresince İstanbul sokakları rengarenk süslerle donatılacak.

Bu yıl yurt dışından çok sayıda yabancı ziyaretçiyi de ağırlamaya hazırlanan festivalin açılışı için Ortaköy’de su, ışık ve havai fişek gösterileri düzenlenecek. Yapılan yarışmalarla İstanbullular ve İstanbul’u ziyaret edenler hediye çeki yağmuruna tutulacak.

Fırsatlar ve eğlenceler ziyaretçileri bekleyecek
İstanbul’un farklı merkezlerinde 23 gün boyunca konserler, ünlü tasarımcı ve mankenlerin yer alacağı defileler, sokak partileri, DJ etkinlikleri ve tanıtımlar gerçekleştirilirken festivalin ‘olmazsa olmaz’ı fırsat indirim günleri de düzenlenecek. Mücevher, kozmetik, giyim, ayakkabı-çanta, aksesuar, teknoloji, ev dekorasyonu gibi pek çok ürün grubu için yapılacak ‘fırsat indirim günleri’nde, alışveriş tutarına göre birçok promosyondan da yararlanılacak.

Bu yıl alışveriş tutkunlarını bekleyen en büyük sürpriz, çekilişle verilecek bir ev ve Mercedes Vito araç olacak. Çekilişe, kredi kartıyla yapılan alışverişler sonrası katılım hakkı kazanılacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri