İstanbul Optimum bayrama hazır

01 Ekim 2014 Çarşamba

İstanbul Optimum Outlet, Kurban Bayramı’nda da ziyaretçileri için hazırladığı birbirinden renkli etkinliklerle yine dopdolu. Aktiviteler sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de unutulmayacak bir bayram coşkusu yaşatacak

istanbul-optimum-bayrama-hazir

İstanbul Optimum Outlet’teki Kurban Bayramı etkinlikleri 5 Ekim günü saat 13.30’da; farklı ve eğlenceli animasyonlar, ödüllü yarışmalarla çocuklara neşe dolu anlar yaşatacak olan Eğlencebaz Show ile başlayacak. Aynı gün, televizyon ekranlarının sevilen ve çocuklar tarafından da ilgiyle izlenen ünlü oyuncu/sunucusu Jess Molho, “Hepsi 1 İnci” yarışması ile İstanbul Optimum Outlet’te miniklerle buluşacak.  Jess Molho, “Hepsi 1 İnci” yarışmasını Optimum Outlet’te gerçekleştirecek ve yarışmada minik ziyaretçiler tüm hünerlerini göstermek için birbirleriyle yarışırken hem de eğlenceli vakit geçirecek.

7 Ekim günü ise, TRT Çocuk kanalındaki programıyla her yaştan izleyicinin beğenisini toplayan Kerem Eser ile Paytak Show, saat 14.00 ve 17.30’da ziyaretçilerle buluşacak.

Optimum’lar Mercedes kazanacak
Bayram alışverişine ise İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’daki Optimum Outlet’lerdeki Araç Çekiliş Kampanyası da ayrı bir heyecan katacak. 31 Aralık gününe kadar sürecek olan kampanyada, aynı gün içinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Mercedes C180 kazanma şansı yakalayacak. Her 100 TL’lik alışverişle alınacak numaralarla şansını artıracak olan ziyaretçilerin, danışma bankosundaki formları doldurmaları çekilişe katılma hakkı kazanmaları için yeterli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri