İstanbul Optimum Çocuk Kulübü cıvıl cıvıl

03 Nisan 2014 Perşembe

İstanbul Optimum Outlet Çocuk Kulübü, Nisan ayında çocuklar için yine dopdolu ve eğlenceli etkinlikler hazırladı

istanbul-optimum-cocuk-kulubu-civil-civil

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü’nün Nisan ayı etkinlikleri ile çocuklar, hafta sonlarında yine muhteşem zaman geçirme fırsatı bulacak. Nisan ayı boyunca, Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek etkinliklerle, çocuklara eğlenirken öğrenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri mutlu saatler armağan edecek olan İstanbul Optimum Çocuk Kulübü, atölye çalışmalarıyla da sevimli küçüklerin kendilerini keşfetmelerine olanak tanıyacak.

Nisan ayı boyunca çocuklar; Lale Dikimi, Boyalarla Şekilgeç, Eğlenceli Asitler, Mevsimler, Kaşıktan Kukla Yapımı, Saksı Tasarım ve Çiçek Dikim Etkinliği, İllüzyon Atölyesi ve Show, Cup Cake, Maske Tasarımı ve Rengarenk Uçurtma Yapımı atölyelerinde harikalar yaratacak.

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası’na yönelik özel atölyeler de gerçekleştirecek. 19 – 20 Nisan günlerinde; Ay Yıldızlı Kurabiye Süsleme Atölyesi, Türk Bayrağı Yapımı ile Gülen Çocuklar ve Dünya Barışı Atölye çalışmaları ile İstanbul Optimum Outlet’in küçük ziyaretçileri 23 Nisan coşkusunu yaşayacak.

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü’nün düzenlediği ücretsiz etkinliklerde çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Atölyeler, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri