İstanbul Optimum Outlet, 4’üncü yaşını kutluyor

23 Kasım 2012 Cuma

Kapılarını ziyaretçilerine açtığı günden beri alışverişi bir keyfe dönüştüren İstanbul Optimum Outlet, 4’üncü yılını birbirinden eğlenceli etkinlikler ile kutluyor

istanbul-optimum-outlet-4uncu-yasini-kutluyor

24-25 Kasım günlerinde Optimum Outlet, alışveriş severleri hafta sonu boyunca sürecek olan birbirinden eğlenceli aktiviteler ile karşılayacak. 24 Kasım tarihinde Türk müziğine damgasını vurmuş 60,70 ve 80’lerin hit parçalarını seslendirecek olan Retrobüs grubu, 7’den 70’e tüm ziyaretçilere unutulmaz dakikalar yaşatacak. İlginç kostümleri ve makyajları, kendilerine özgü showları ile Kabile Gösteri Grubu, 24 Kasım Cumartesi günü izleyenleri hem şaşırtıp hem de eğlendirecek.

25 Kasım’da ise Ali Tınaz sunumuyla gerçekleşecek Hediye Çarkı’nda ziyaretçiler Optimum’da yer alan markalardan sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Kolpa mini konser ve imza günü
Ayrıca, yine 25 Kasım’da etkinlikleri ve konserleri ile sanatın her alanında sanatçılara her zaman destek olan Optimum Outlet İstanbul, 4’üncü yaşını Kolpa’nın mini konseri ile kutlayacak. 25 Kasım saat 15.30’da başlayacak Kolpa konserinden sonra hayranları imza gününde, grup üyeleriyle birebir tanışma fırsatını da elde edecekler.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri