İstanbul Optimum Outlet Michael Jackson’ı unutmadı

29 Ağustos 2014 Cuma

İstanbul Optimum Outlet, 2009 yılında hayata veda eden dünyaca ünlü sanatçı Michael Jackson’ı çok özel bir etkinlikle anacak

istanbul-optimum-outlet-michael-jacksoni-unutmadi

İstanbul Optimum, 29 Ağustos günü doğan müziğin efsanesi Michael Jackson’ı 30 Ağustos günü düzenleyeceği bir etkinlikle anacak. Etkinlik kapsamında “MJJTürkiye Fan Topluluğu” AVM ziyaretçilerine tam anlamıyla görsel bir şölen sunacak.

Satış rekorları kıran ve fenomen olan şarkıları kadar kendine özgü danslarıyla da çığır açan Kral’ı, “Michael Jackson Legend Show”la anacak olan topluluk, Optimum Outlet’teki gösterilerini; 13:30, 15:30, 16:30 ve 18:30 saatlerinde sergileyecek. Grup, klasikleşmiş olan They Dont Care About Us, Smooth Criminal, Billie Jean, Bad, Beat it ve Thriller gibi şarkılar eşliğindeki performanslarını, yine Jackson’un kendine özgü kostümleri eşliğinde sergileyecek.

Pop müziğin efsanevi kralı Michael Jackson’ın büyülü dünyasına yolculuk yapmak isteyenlerin kaçırmamaları gereken şov, İstanbul Optimum Outlet’in tüm misafirlerine de açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri