İstanbul Optimum Outlet’te 23 Nisan Karnavalı

18 Nisan 2013 Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İstanbul Optimum Outlet’te bu yıl bir karnaval coşkusuyla kutlanacak. Karnaval, 20 Nisan Cumartesi günü başlayacak ve tam 5 gün sürecek. 23 Nisan haftası etkinliklerinde çocuklar Bubble Show, 23 Nisan Karnavalı ve birbirinden eğlenceli atölye çalışmaları ile unutamayacakları anlar yaşayacak

istanbul-optimum-outlette-23-nisan-karnavali

20 Nisan Cumartesi günü Ukraynalı gösteri grubu tarafından yapılacak olan Bubble Show sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de büyülü anlar yaşatacak. Şekilden şekile giren, içinden insan geçebilen, büyüdükçe büyüyen köpükten balonlar, çoluk çocuk herkesin hayal sınırlarını zorlamakla kalmayacak aynı zamanda eşsiz bir görsel şölen de sunacak.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Salı günü ise İstanbul Optimum Outlet, çocuklar için adeta bir panayır alanına dönüşecek. Güne özel etkinlikler çerçevesinde; renkli kostüm ve makyajlarıyla da dikkat çeken juggling ve jonglör gösterileri, contactball performansları, akrobatların denge şovları, lastik kızların kurdale ve hulahoop gösterileri çocukları hayretler içerisinde bırakacak.

Bayram haftasında İstanbul Optimum Outlet’teki aktiviteler bu kadarla da sınırlı değil. Ülke Bayrakları Yapımı, Dünya Çocukları Yöresel Kıyafetleri, Türk Bayrağı Yapımı, Ahşap Maket Yapımı ve Boyaması atölye çalışmaları ile küçükler başka kültürleri tanırken kaliteli zaman da geçirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri