İstanbul Optimum Outlet’te annelere özel etkinlik

10 Ekim 2012 Çarşamba

Uygun fiyatlı alışveriş keyfini gerçekleştirdiği renkli etkinlikler ve aktivitelerle taçlandıran İstanbul Optimum Outlet, şimdi de Canbebe Comfort Dry işbirliği ile “Deneyimli Anneler Konuşuyor” söyleşilerini gerçekleştiriyor

istanbul-optimum-outlette-annelere-ozel-etkinlik

İlki 13 Ekim Cumartesi günü İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Deneyimli Anneler Konuşuyor” söyleşilerinde birbirinden ünlü ve deneyimli anneler konuk oluyor. Canbebe Comfort Dry davetiyle ve Ontex Türkiye Pazarlama Müdürü Müge Hasbay Öztunç moderatörlüğünde; ünlü deneyimli anneler, tecrübelerini Optimum ziyaretçileriyle paylaşacak.

Parents ve Perfect Wedding Dergileri Genel Yayın Yönetmeni Nora Romi, Haber Türk Yazarı ve HT Hayat Genel Yayın Yönetmeni  Pınar Reyhan Özyiğit ve Posta Gazetesi Eğitim Editörü Nilüfer Kas, annelik konusundaki tecrübelerini, hamilelikteki duygu durumları ve en duygusal anılar gibi pek çok konuda bilgi ve deneyimlerini anne adayları ve anneler ile paylaşacak.

Optimum Outlet ev sahipliğinde gerçekleşecek olan “Deneyimli Anneler Konuşuyor” söyleşilerinde anne adayları ve anneler hayatlarının bu en özel yolculuğunda merak ettikleri soruların yanıtlarını bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri