İstanbul Optimum Outlet’te tatil heyecanı sürüyor

05 Temmuz 2013 Cuma

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü, Temmuz ayı boyunca cumartesi günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaz tatili heyecanını yaşatmaya devam ediyor

istanbul-optimum-outlette-tatil-heyecani-suruyor

İstanbul Optimum’da cumartesi günleri 14.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler arasında, ramazan ayı konseptine uygun atölyelere de yer verilecek. 6, 13, 20 ve 27 Temmuz günlerinde yapılacak etkinlikler, sevimli miniklerin eğlenirken yaratıcı yönlerini geliştirmelerine de imkan sunacak. Ücretsiz düzenlenecek bu etkinliklere, tüm çocuklar davetli.

Meraklı çocuklar; Mevsimler, Doğal Afetler, Garfield ile Sanat, Keçe Süsleme, Boyalı Şekilgeç ve Minik Uçurtma Atölyeleri etkinliklerinde hayal dünyalarının sınırlarını zorlarken el becerilerini de geliştirecek. Birbirinden renkli bu etkinlikler çerçevesinde çocuklar, ramazan ayına özel olarak düşünülen Tarihi Oyuncaklar Atölyesi, Minyatür Davul ve Hacivat ile Karagöz Yapım Atölyesi’nde geleneksel değerleri de keşfedecek.

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocukların zihinlerinde yeni ufuklar açarak, onların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri