İstanbul Optimum sevgiyi boyayacak

18 Aralık 2013 Çarşamba

Parıltı Derneği çocukları, ünlü isimlerle Optimum Outlet İstanbul’da sevgiyi hayallerinin renklerine boyayacak

istanbul-optimum-sevgiyi-boyayacak

Optimum Outlet İstanbul’un, yılbaşı aktivitelerine “İnci Türkay Yılbaşı Atölye ve Ünlüler Etkinliği” ile devam ediyor. İnci Türkay’ın moderatörlüğünde, 21 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan etkinliğe ünlü isimler de çocuklarıyla katılacak.

Parıltı Derneği’nden gelecek olan yarı görme engelli çocuklar, Optimum Outlet İstanbul’da saat 14.00’te başlayacak etkinlik çerçevesinde, eğitmenleri ile birlikte kalp şeklindeki süsleri boyayacak. Toplam 250 adet kalbin boyanacağı etkinliğe, ünlü simalar da konuk olacak. Çocuklar, hayallerinin renkleri ile boyadıkları, sevginin simgesi kalpleri birbirlerine hediye ederek, yeni yıl için sevgi ve barış dolu dileklerde bulunacak.

Optimum Outlet yönetimi, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve organizasyonlarına devam edeceğini bildirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri