İstanbul Optimum’da keyifli tatlil aktiviteleri

23 Ocak 2013 Çarşamba

İstanbul Optimum’a giden tüm öğrenciler hem sürpriz hediyeler kazanıyor hem de birbirinden eğlenceli aktivitelerle tatilin tadını çıkarıyor. Karne hediyelerini İstanbul Optimum’dan alan çocukları hediyelerin yanı sıra her birine katılmak isteyecekleri etkinlikler programı bekliyor

istanbul-optimumda-keyifli-tatlil-aktiviteleri

İstanbul Optimum, 28 Ocak - 10 Şubat günleri arasında birbirinden keyifli etkinliklere imza atıyor. Bir İstanbul Optimum geleneği haline gelen karne kampanyasında bu yıl da danışma bankosuna giden tüm öğrencileri çeşitli sürpriz hediyeler bekliyor.

Kitap, DVD, sinema, buz pateni, 5D sinema, Speed City simülatör, tırmanma duvarı biletleri gibi hediyelerle tüm çocuklar ilk dönemin yorgunluğunu İstanbul Optimum’da atacak. Tatil boyunca İstanbul Optimum’da düzenlenecek hem eğlenceli hem öğretici atölyelerde çocuklar tatilin tadını çıkarırken, yaşıtlarıyla sosyalleşme ve yeni arkadaşlar edinme fırsatı bulacak.

İstanbul Optimum’da düzenlenen eğlenceli aktiviteler çocuklar kadar büyükleri de mutlu ediyor. 17 Ocak - 17 Şubat günleri arası Speed City motor sporları ile gerçekleştirilecek simülatör turnuvasında motor spor sevenler heyecanlı anlar yaşayacak.

Her yaştan ziyaretçinin katılabileceği bir başka aktivite de 19 Ocak - 17 Şubat günleri arasında AVM’ye kurulacak olan tırmanış duvarı. Tırmanış duvarına çıkan ziyaretçiler adrenalin heyecanını İstanbul Optimum’da yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri