İstanbul Optimum’da söyleşi var

16 Temmuz 2013 Salı

İstanbul Optimum Outlet, ziyaretçileri için hazırladığı ramazan etkinlikleri ve söyleşilerle ramazan ayını ağırlıyor

istanbul-optimumda-soylesi-var

İstanbul Optimum Outlet, 21 Temmuz günü saat 16.00’da, Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemâlnur Sargut’u, “Tasavvufta Ramazan” başlığı altındaki sohbet toplantısında ziyaretçileriyle buluşturacak. Sohbet etkinliği sonrası yazar Cemâlnur Sargut kitaplarını da imzalayacak. Ayrıca ramazan ayı çerçevesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için çeşitli etkinlikler oluşturulacak. 

Bunun yanı sıra “Tasavvufta Ramazan” başlığı altında konuşacak olan CemâlnurSargut, “Orucun hikmeti nedir?”, “Organlarımızın ağzın, kalbin, gözün, elin, dilin oruç tutması ne demektir?”, “Ramazan neden diğer aylardan daha hayırlıdır?”, “Ramazanda nasıl beslenmeliyiz?”, “Bayramın anlamı nedir?” gibi konulara da değinecek.

Ramazan ayı boyunca farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak olan İstanbul Optimum Outlet ziyaretçileri, ramazanda alışveriş yaparak 11 Ağustos gününe kadar geçerli olacak çekiliş kampanyasına katılma şansı yakalayacak. 100 TL ve üzeri alışveriş yapan bir kişiye Nissan Qashqai, 5 kişiye iPhone 5 ve 20 kişiye de iPad mini hediye edilecek.

Ayrıca ziyaretçiler yüzde 70’e varan indirimlerle alışveriş yapabilecekken, İstanbul Optimum Outlet ramazan ayı boyunca cuma ve cumartesi günleri 23.00’e kadar açık olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri