İstanbul PERDER, yoluna 2’nci kuşakla devam edecek

14 Mayıs 2014 Çarşamba

İstanbul PERDER’in geleneksel hale gelen kahvaltılı toplantısı, Üçler Market - Cemal Parlak’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantının bu ayki konusu, yaklaşan genel kurul öncesi üyelerle fikir alışverişiydi. İstanbul PERDER Başkanı İhsan Biçen, “Değişen alışveriş alışkanlıklarını anlayabilmek için öncelikle değişen müşteri profilini anlamak daha doğru bir yaklaşım olur. Bu değişimi yönetebilmek için yeni kuşaklarla birlikte karma bir yapı oluşturmak eminim ki derneğimize ve camiamıza büyük bir dinamizm katacaktır” dedi

istanbul-perder-yoluna-2nci-kusakla-devam-edecek

Toplantının açılış konuşmasını yapan İstanbul PERDER Başkanı İhsan Biçen, öncelikle kendilerini ağırlayan Üçler ailesine ve üyeleri Cemal Parlak’a teşekkür etti. 5’inci Olağan Genel Kurul öncesinde üyelerle birkaç konuda fikir alış verişinde bulunmak üzere bir araya geldiklerini söyleyen Biçen, şunları söyledi: “Derneğimizi 8 yıl önce büyük bir özveri ve emekle kurduk. Derneğimiz kurulduğu günden itibaren birçok faaliyetler yaptı, eğitimler düzenledi. Ama en önemlisi aynı işi yapıp birbirini tanımayan birçok perakendeciyi aynı çatı altında toplayarak sinerji oluşturdu. Bizler birbirimizi tanıyoruz, biliyoruz ama yetişen yeni nesil birbirlerini tanımıyor. Zaman geçiyor arkadaşlar ve her geçen gün hayatımıza yeni bir yenilik katıyor. Artık genç nesile hizmet ediyoruz. Ama bizler;  genç nesili ne kadar anlamak istesek de aynı dilden konuşamıyoruz. Kuşak farklılıkları yaşıyoruz. Bu da çok normal aslında... Bu yüzden dernek olarak yapımızda değişiklik yapmak istiyoruz.”

Biçen ayrıca “Bizler bu çatının altında perakende sektörüne hizmet etmek, yenilik katmak, heyecan yaratmak, birbirimizi anlamak için varız. Bundan sonraki süreçte de, genç kuşakları ve kadınları da aramıza katarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Onlara da söz hakkı vermek istiyoruz” dedi.

Yapılan görüşme sonunda karma bir yapının oluşturulmasının hem sektöre hem de ikinci kuşağa daha yararlı olacağı kanısına varıldı. İstanbul PERDER 5’inci Olağan Genel Kurulu’nda yönetim kurulu, patronlar ve ikinci kuşaklar olmak üzere karma bir yapı oluşturulması için çalışmalar başlatıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri