İstanbul PERDER’de Ramazan Ulu güven tazeledi

29 Nisan 2016 Cuma

Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na (TPF) bağlı İstanbul Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. 2014 yılından buyana sektör ve yerel perakendenin gelişmesi için önemli projeleri hayata geçiren Ramazan Ulu, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na oy birliği ile yeniden seçildi

istanbul-perderde-ramazan-ulu-guven-tazeledi

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan TPF’ye bağlı olarak çalışmalarını sürdüren İstanbul PERDER'in Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. Üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantıda Ramazan Ulu, güven tazeledi. Yerel zincirlerin gelişimi, perakende sektörünün büyümesi, üretici ve tedarikçi işbirliğini artırmak amacıyla son 2 yılda uluslararası çapta çalışmalara imza atan Ramazan Ulu, oy birliği ile yeniden başkan seçildi.


Dün (28 Nisan) Asia Priences Otel’de gerçekleşen toplantıda perakende sektörü ve İstanbul PERDER öncülüğünde yürütülen faaliyetlere her aşamada destek veren ve teşvik eden tüm paydaşlara teşekkür eden İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ulu, yeni görev döneminde de İstanbul PERDER'e yakışan, perakende sektörüne katkı sağlayacak projelere imza atacaklarını söyledi. İlk dönem çalışmalarında yeni yerel zincirlerin İstanbul PERDER ailesine katılması için önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Ramazan Ulu: “Geride bıraktığımız 2 yılda üye sayımız 41'den 56'a ulaştı. Aynı zamanda mevcut üyelerimizle hemen her hafta gerçekleştirdiğimiz istişare toplantılarıyla tek yürek olarak hareket etmeye başladık. Sosyal sorumluluk projeleri, çalışan eğitimleri, sektörel toplantılar ve ‘Yerli Market’ gibi önemli projelerle verimli bir dönemi geride bıraktık. Müşteri memnuniyetini artırmak, tedarikçi ilişkilerini geliştirmek, mağazalarımızda tüketicilerin isteklerine fazlasıyla yanıt verecek birçok yeniliği hayata geçirmek için de önemli mesai harcadık. Bu tutum bize birçok alanda güç verdi. Önümüzdeki dönemde de yenilikçi yaklaşımımızla, daha organize bir yapı halinde tüketicilerimize en iyi hizmeti sunacağız. İstihdama, ülke ekonomisine güç katmaya devam edeceğiz. Tüm üyelerimize, paydaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.


Ramazan Ulu başkanlığındaki İstanbul PERDER'in 56 üyesi bulunuyor. Bin 245 şube ile müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren İstanbul PERDER, 22 bin 95'in üzerinde istihdam sağlıyor.

 

İstanbul PERDER’in 6'ıncı Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim kurulu ise şöyle belirlendi; Ramazan Ulu, Cemal Özen, Mahmut Kara, Faruk Güzeldere, Soner Doruk, Kemal Parlak, Reşat Narman, Dursun Korkmaz, İskender Taşçı, Mahmut Karadağ, Zeki Paşalı, İhsan Biçen, Ümit Kuruş, Hikmet Sancak, Rahmi Kartal, Cafer Seyhan, Tamer Dönmez, Özcan Kurt.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri