İstanbul’un 2’nci tema parkı bayrama hazır

10 Temmuz 2015 Cuma

Türkiye’nin tema park yatırımlarıyla adından söz ettiren yatırımcısı Via Properties, Vialand’den sonra ikinci tema parkını Tuzla’da Viaport Marina içerisinde açıyor

istanbulun-2nci-tema-parki-bayrama-hazir

Dünyanın her yerinde yılda milyonlarca ziyaretçi ağırlayan tema parkların son durağı İstanbul Tuzla olacak. Eğlence turizminin İstanbul’un giriş kapısı Tuzla’dan başlayacağını belirten Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar: “Vialand’den sonra ViaSea ile de eğlence kültürüne başka bir boyut kazandıracağız. Uluslararası standartlarda kurduğumuz parkımız İstanbul’a hediye ediliyor.” diye konuştu.

Dünyanın ilk 6 fonksiyonlu marinası Viaport Marina’nın içerisinde bulunan ViaSea, Türk lunapark kültürüne ait ünitelere de sahip olacak. Panayır alanlarında geçmişten günümüze uyarlanmış, son teknolojiye sahip nostaljik oyunların da bulunacağı ViaSea’de, roller coaster heyecanı da adrenalin tutkunlarını bekliyor.

ViaSea adı verilen park, her yaştan ziyaretçisine deneyimlenmemiş bir eğlence yaşatmaya hazırlanıyor. Dünyanın en hızlı Roller Coasterlarından ikisine sahip olan ViaSea’de, eğlence canavarı olarak tanımlanan ve 2,5 saniyede 110 kilometre hıza ulaşan Red Fire’ın kurulumu tamamlandı.

20 milyon avroluk eğlence başlıyor
Dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahip olarak üretilen Red Fire Roller Coaster, 20 milyon avroluk bir yatırımla kuruldu. Aylarca süren test sürüşlerinin ardından bayramda kapılarını açacak olan ViaSea’de, adrenalin ve deneyimlenmemiş bir eğlence başlıyor. 55 metre yükseklikte 110 kilometre hızla 980 metre uzunluğunda raylar üzerinde giden Roller Coaster treni, 1 saatte 630 kişi taşıyacak. Bayramda ziyaretçilerine görücüye çıkacak olan Red Fire, Türkiye’nin yeni eğlence canavarı olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri