İstanbul’un yeni AVM’si kapılarını açtı

11 Eylül 2014 Perşembe

Özdilek’in İstanbul Levent’teki yatırımı Özdilek Center Karma Projesi ziyaretçileriyle buluştu

istanbulun-yeni-avmsi-kapilarini-acti

Türkiye’nin marka değeri en yüksek ilk 100 şirketi içinde yer alan Özdilek’in İstanbul’daki ilk yatırımı ‘Özdilek Center’, Wyndham Grand İstanbul Levent otelde gerçekleşen özel bir organizasyonla basına tanıtıldı. Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’in ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda ‘Özdilek Center’ karma projesine yapılan yatırım ve Özdilek Holding hedefleri konuşuldu.

2 bin 500 kişi istihdam sağlıyor
İş ve yaşamın merkezi olan Levent’te, Kanyon ve Metrocity’nin tam ortasında hizmet veren proje; 140 seçkin mağazanın yer aldığı AVM ile 32 katlı otel ve 33 katlı bir plazadan oluşuyor. İstanbul iş dünyasının kalbi Levent’te direk metro bağlantısıyla, yerli ve yabancı misafirlerine en rahat ulaşımı sağlayacak olan Özdilek Center, alışveriş, yaşam ve iş dünyasının prestij merkezi olmaya hazırlanıyor.

Özdilek’e ait hipermarket, mağaza ve sinema birimleri ile yaklaşık 500 kişiyi istihdam edecek olan projedeki diğer mağazalarda da yaklaşık bin 500 kişinin görev alacağı, otel ve iş merkezi ile birlikte düşünüldüğünde proje toplamda yaklaşık 2 bin 500 kişiye direkt istihdam sağlıyor. 

İstanbul’un her yerinden rahat ulaşım imkânı
İstanbul’un karmaşık trafiğine girmeden ÖzdilekPark AVM ile bağlantılı metro hattı sayesinde AVM, River Plaza ve Wyndham Grand İstanbul Levent otel ziyaretçileri, dış alana çıkmadan, herhangi bir bağlantı yoluna gerek duymadan metro ile Kartal ve İstanbul Atatürk Havalimanı güzergahında gitmek istediği yere kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca, inşaatı devam etmekte olan Levent–Hisarüstü metro hattının ilk hattının ilk durağının bu noktada olması planlanıyor. 

Basın toplantısındaki konuşmasında proje kapsamında yıl içerisinde 10 milyonun üzerinde ziyaretçiye ulaşmayı hedeflediklerini belirten Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek konuyla ilgili şunları söyledi, “İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biri olan Levent, iş ve yaşam merkezleriyle her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. Burada yaşam hiç durmuyor ve ulaşım kolaylığıyla da özellikle iş insanlarının uğrak yerleri arasında yer alıyor. İşte tam da bu noktada konumlandırdığımız Özdilek Center İstanbul, 3 kilometrekarelik alanda yer alan yerleşik nüfusla toplam 500 bin kişi, 5 kilometrekarelik alanda ise toplam 1 milyon 100 bin kişiye ulaşıyor. Şehrin kalbinde konumlandırdığımız proje, İstanbul’daki ilk projemiz. Bu projeyi hayata geçirirken İstanbul’un kalabalıklığını ve karmaşasını göz önünde bulundurduk ve misafirlerimize her türlü hizmeti vermeyi amaçladık. Bu görkemli projemizde; 5 yıldızlı, 389 odası ve birçok konferans-toplantı salonu ile uluslararası bir prestije sahip Wyndham Grand İstanbul Levent gibi İstanbul’un yerli-yabancı iş dünyasının yıldızı olacak bir otel bulunuyor. Ayrıca yaklaşık 3 bin beyaz yakalı çalışanı ağırlayacak en yeni teknolojilerle inşa edilen River Plaza yer alıyor. Projenin alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olacak ÖzdilekPark İstanbul AVM; Türkiye’nin en seçkin 140 markası ile alışveriş ihtiyaçlarının karşılanacağı, çocuklar için eğlence alanı, farklı damak tatları için özel yiyecek-içecek bölümleri ve yeşil teraslarıyla misafirlerine doğanın tadını çıkaracağı bir yaşam alanı sunuyor.”

İş dünyasının nabzı Wyndham Grand İstanbul Levent’te
Birbirinden konforlu ve lüks 389 misafir odasıyla yerli-yabancı konuklarına en iyi hizmeti verecek olan Wyndham Grand İstanbul Levent, bin 200 kişiye kadar değişen kapasiteye sahip, çoğu gün ışığı alan 22 adet toplantı - balo salonları ve helikopter pistiyle de iş dünyasının önemli organizasyonlarına imza atacak. Konumu ve konsepti ile iş dünyasının nabzını tutacak olan Wyndham Grand İstanbul Levent, şehrin ve eğlencenin tadını çıkarmak isteyen misafirlerini de unutmuyor. 3 bin 200 metrekare büyüklüğündeki Qualitas Spa & Wellness Center, açık ve kapalı havuzu, restoranlar ve gece kulübü ile İstanbul’un önde gelen adreslerinden olmaya aday Wyndham Grand Istanbul Levent, Boğaz ve Haliç manzarasıyla da misafirlerini büyüleyecek.

Markalar karması ÖzdilekPark AVM’de
Toplam 40 bin metrekare kiralanabilir alan, 5 kat ve 140 adet mağaza ile İstanbul’un en işlek bölgelerinden biri olan Levent’te alışveriş yeniden tanımlanıyor. Hem ziyaretçilere hem de kiracılara büyük kolaylıklar sağlayan teknik altyapıyla hazırlanmış olan ÖzdilekPark İstanbul AVM’de; 13 adet yük ve servis asansörü, ziyaretçilerin rahat ve kolay dolaşımını sağlamak üzere 6 ziyaretçi asansörü ve 40 yürüyen merdiven bulunuyor. Tüm kullanıcıların rahatlığı, konforu ve keyifli zaman geçirmesi düşünülerek tasarlanan ÖzdilekPark İstanbul AVM, alışverişin yeni stilini oluşturuyor.Türkiye’ye ilk kez giriş yapan dünyaca ünlü İtalyan valiz markası Carpisa, Özdilek Hipermarket ve bir çok trend markanın bulunduğu AVM’de, Media Markt’ın da en büyük şubesi yer alacak. (ÖzdilekPark İstanbul AVM içinde bulunan markalardan bazıları; H&M, Media Markt, D&R, Derimod, İpekyol, Koton, Polo Garage, Roman, Vakko Butik, Mango, Mavi, Sarar, Nike, Adidas, Swatch, Saat&Saat, Flormar,  Watsons, Gratis, Atasay, Starbucks, Mc Donalds, Mickeys, Mid Point, Polen Tantuni, Sbarro, Özdilek Mağaza ve Özdilek Market.)

Sürdürülebilir bina River Plaza
Dünyanın en prestijli şirketlerini bir araya getiren River Plaza 32 katlı, toplam 35 bin metrekare kiralanabilir alanıyla iş dünyasının yeni gözdesi konumunda. River Plaza’yı tercih eden şirketler, 200 metrekareden bin 369 metrekareye kadar ofis alanlarıyla profesyonel iş hayatı ve şehir yaşamının keyfine varıyor. Kapılarını açtığı günden bugüne bankacılık, hukuk gibi iş hayatının önemli sektörlerine ev sahipliği yapan River Plaza’yı tercih edenler, dünyanın en büyük şirketleriyle bir arada olma imkânı yakalıyor. Ulaşım kolaylığı ve şehir hayatına yakınlığı sayesinde ofis kullanıcıları için büyük imkânlar sağlayan River Plaza, çevreci Leed Gold Sertifikası adaylığı ile sürdürülebilir bina olma özelliği taşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri