İstinye Park’ın genel müdürü değişti

16 Eylül 2015 Çarşamba

İstinyePark’ın Genel Müdürlüğü’ne, 14 Eylül günü itibariyle Uğur Berk atandı

istinye-parkin-genel-muduru-degisti

Uğur Berk, görevini 2007’den bu yana İstinyePark bünyesinde çalışan ve son 3,5 yıldır Genel Müdürlük görevini üstlenen Tolga Engin’den devraldı. Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Berk, uzun yıllar turizm, enerji ve perakende sektörlerinde, yerli ve yabancı öncü firmalarda yöneticilik yaptı.

Atamayla ilgili konuşan Berk, “İstanbul’a dünya çapında bir eser kazandırılarak hayata geçirilen İstinye Park, kaliteli mağazalarından restoranlarına, mimari estetiğinden sanatla iç içe etkinliklerine kadar her zaman takip edilen bir alışveriş ve yaşam merkezi oldu. Yurtiçinden ve yurtdışından birçok ziyaretçiyi kucaklayan İstinyePark’ın başarısını ileriye taşımak için ekip olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Konuyla ilgili bilgi veren Tolga Engin ise “Sadece bir alışveriş merkezi olmakla kalmayıp yenilikçi ve öncü kimliğiyle açıldığı günden bu yana misafirlerinin yaşamına değer katan İstinyePark’ta, yaklaşık 9 yıl boyunca farklı kademelerde çalışmaktan çok büyük gurur ve mutluluk duydum. Bu başarılı yapının, her zaman daha da iyiye doğru yol alacağına inancım sonsuz. İstinyePark çatısı altında geçirdiğim süre boyunca desteklerini esirgemeyen bütün perakende ortaklarına, yatırımcılara, tedarikçilere ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyor, Uğur Bey’e bu zorlu ama keyifli yolculukta gönülden başarılar diliyorum.” dedi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri