İtalyan kukla sanatçısı ÖzdilekPark’ın konuğu oluyor

13 Ekim 2015 Salı

18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali çerçevesinde İtalyan Kukla Sanatçısı “Claudio Cinelli”nin “Mani d’Opera” adlı oyunu ÖzdilekPark İstanbul AVM’de olacak

italyan-kukla-sanatcisi-ozdilekparkin-konugu-oluyor

İtalyan Kukla Sanatçısı meşhur Claudio Cinelli’nin “Mani d’Opera” adlı kukla oyunu, 16 Ekim Cuma günü saat 15.00 – 17.00 arasında İstanbul Levent’teki ÖzdilekPark İstanbul AVM’de özel konuklar ve AVM ziyaretçileriyle buluşacak.

ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi, İstanbul Karagöz Kukla Vakfı ve Beze Group’un ortaklaşa organize ettiği  “Mani d’Opera” adlı kukla gösterisine avm yatırımcıları, yöneticileri, marka yöneticileri, kiracılar, özel konuklar yanında bazı STK temsilcilerininin ve İtalyan misyon temsilcilerinin de katılımı bekleniyor.

Ayrıca, 16 Ekim Cuma günü saat 15.00 – 17.00 arasındaki bu gösteriye ev sahipliği yapacak ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi; “Sosyal Sorumluluk” anlayışıyla civardaki bazı bedensel engelli gençlerin de gösteriye katılımına imkan sağlamaya karar verdi. Bu grupları destekleyen özel STK’lar ile işbirliği de yapılmaktadır.

Gösteri sonrası bir “Plaket Töreni” de yapılacaktır. ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi; “Bu yıl gerçekleştirilmekte olan 18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali’ne destek vermekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri