İtalyan markasının ikinci mağazası Aqua Florya’da hizmette

15 Mart 2016 Salı

Türkiye’ye İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım Şirketi tarafından getirilen ve anne-bebek-çocuk pazarına Zorlu Center’da açtığı mağazası ile hızlı bir giriş yapan İtalyan markası Nanan’ın ikinci mağazası Aqua Florya’da açıldı

italyan-markasinin-ikinci-magazasi-aqua-floryada-hizmette

İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım Şirketi tarafından Türkiye’ye getirilen, 2015 Aralık ayında Zorlu Center’da açılan mağazasıyla, mobilyadan tekstile, aksesuar ürünlerinden yeni doğan kıyafetlerine kadar birçok ürünü aynı çatı altında sunan İtalyan markası Nanan’ın ikinci mağazası Aqua Florya’da açıldı. Nanan, anne, bebek ve çocukların ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği şık ve ayrıcalıklı ürünlerini Zorlu Center’dan sonra Aqua Florya’da da ebeveynlerle buluşturacak.


Sene sonuna kadar bir mağaza daha açılacak
Nanan’ı Türkiye ile tanıştıran İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım Şirketi Kurucularından İlknur Tükek Omay: “Türkiye’de anne-bebek-çocuk pazarı oldukça kalabalık. Biz bu pazara Nanan’ın kalitesine ve marka kimliğine güvenerek girdik. Önümüzdeki 5 yıl içinde Türkiye’de 15 milyon TL ciroya ulaşmayı hedefliyoruz. 2015 yılının Aralık ayında Zorlu Center’da açtığımız ilk mağazamızdan sonra ikinci mağazamızı Aqua Florya’da açtık. 2016 yılı sonuna doğru biri de Emaar Square’de olmak üzere toplamda 3 mağazamız olacak.” dedi.


Türkiye’de de Franchise ile büyüyecek
1992 yılında Franca Mentana tarafından kurulan Nanan, dünyaya açılarak Avrupa’da, Rusya, Katar, BAE, Japonya gibi ülkelerde de butiklerini açmaya devam ediyor ve franchise ile büyüyor. İlknur Tükek Omay: “Türkiye’de büyüme planımızı da franchise vererek gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Bu yılın ikinci yarısından itibaren franchise vermeye başlayacağız.” dedi.


Tasarımı ve şıklığıyla öne çıkan Nanan, özellikle Avrupa’da çocuklar ve doğayla ilgili geliştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle biliniyor. Türkiye’de de bu algıyı devam ettiren proje ve etkinlikler yürüten İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım Şirketi Kurucuları İlknur Tükek Omay ve Güliz Tükek, Nanan’ı anneleri bilinçlendiren, onların bebek ve çocuklarıyla aralarındaki bağı güçlendiren bir marka olarak tanımlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri