İtalyan sirki “Circo Italiano” Ankara’da

15 Nisan 2013 Pazartesi

Dünyaca ünlü İtalyan sirki Circo Italiano, Nata Vega Outlet ortak açık alanında başkentlilerle buluşuyor

italyan-sirki-circo-italiano-ankarada

Nata Vega Outlet, 19-28 Nisan günleri arasında dünyaca ünlü İtalyan Sirki Circo Italiano’ya ev sahipliği yapacak. Heyecan dolu gösteriler ve eğlenceli şovlar başkentlilerle buluşacak. Sirkav tarafından Türkiye'ye getirilen İtalyan Sirki, gazilere ve şehit ailelerine ücretsiz sergilenecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasına özel gerçekleştirilen organizasyonda heyecan ve eğlence bir arada, sirkin birbirinden özel şovlarını izlerken bir yandan eğlenecek, bir yandan da heyecan dolu gösteriler karşısında nefeslerinizi tutacaksınız. 

Circo Italiano, köpek gösterisi, trampolin şov, jonklör Gianni, hava kuşak gösterisinde Alex, vahşi aslanlar ve kaplanlar, halı şov, ünlü palyaço Rossi, Brezilyalı kardeşler motor şov, Indiana Jones timsah şov, tüplü akrobasi ve ölüm çemberinde Alessandrini kardeşlerin gösterileri ile iki saat boyunca izleyenlere unutulmaz bir görsel şölen yaşatacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri