İtalyan spor devi Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor

02 Şubat 2017 Perşembe

1971 yılında kurulan İtalyan spor giyim markası Macron, 2017 yılı itibarıyla Türkiye pazarında faaliyet göstermeye hazırlanıyor

italyan-spor-devi-turkiye-pazarina-girmeye-hazirlaniyor
Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, koşu ve beyzbol branşlarında spor giyim ve teknik malzeme üretimi yapan Macron, Türkiye’de futbol başta olmak üzere diğer spor branşlarındaki takımlara hizmet verecek. Dünya’da 10 binden fazla takımın tercihi olan Macron, bugün bin takım mağazası ve 105 Macron Store ile Avrupa başta olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteriyor.


1 yılda 5 milyondan fazla ürün sattı
2015 yılında 5 milyondan fazla ürün satan Macron'u tercih eden takımlar arasında İtalya’dan Lazio, Bologna, Cagliari, Fransa’dan Nice, Almanya’dan 1860 Munih, İngiltere’de Stoke City, Crystal Palace, Bolton Wonderers, Almanya’dan 1860 Munih, Portekiz’den Sporting Lizbon, Vitoria, Yunanistan’dan Paok, Bulgaristan’dan Ludogorets, Hırvatistan’dan Hajduk Split ve İspanya’dan Levante, Arnavutluk A Milli Takımı yer alıyor. Basketbolda ise Brose Basket, Virtus Bologna, Cantu gibi üst düzey takımlar Macron giyiyor.

Sponsorluk ve satış görüşmelerine başladı
2017 yılı itibariyle özellikle takım sporlarında futbol başta olmak üzere çalışmalarına başlayan Macron, süper lig takımlarının yanı sıra alt liglerdeki takımlarla sponsorluk ve satış görüşmelerine başladı. Macron’un Türkiye’deki hedefleri arasında 2017 yılında süper lig ve alt liglerden birçok takıma sponsor olmak ve 2017 sonrası Türkiye’de mağazalar açmak yer alıyor.

Macron’un Türkiye sorumlusu Cem K. Sancar: “Dünyaca ünlü bir markayı Türkiye pazarına kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle futbol başta olmak üzere takım sporlarında Türkiye’deki takımlara katkı sağlamak ve teknik malzeme sponsorlukları gerçekleştirmek istiyoruz. Bu doğrultuda üst düzey takımlar başta olmak üzere alt liglerden de mümkün olduğunca çok takımla görüşüp anlaşmak istiyoruz. Hedefimiz, Türkiye’deki takımları Macron kültürü ve kalitesiyle tanıştırmak.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri