İTÜ Fashion Show 2015 tasarım yarışması başlıyor

16 Haziran 2015 Salı

Türk Tekstil ve Konfeksiyon Sanayii ile birlikte faaliyetlerini sürdürmekte olan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) - Fashion Institute of Technology (FIT) Moda Tasarımı Programı, 2014-2015 akademik yılı sonunda 8’inci dönem mezunlarını vermeye hazırlanıyor

itu-fashion-show-2015-tasarim-yarismasi-basliyor

Geleneksel olarak düzenlenen İTÜ Fashion Show, İTÜ Rektörlüğü’nün katkılarıyla, Banu Noyan'ın koreografisi ile Deniz Akkaya ve Kalust Şalcıoğlu'nun sunumuyla gerçekleştirilecek. Gecede Ömür Gedik de sahne alacak.

25 mankenin podyuma çıkacağı organizasyonda genç tasarımcılar; İlkbahar-Yaz 2016 “Yenilikleri Bozmak” genel teması altında hazırladıkları özel tasarımlarla, hazır giyim ve moda sektörünün önemli isimlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yarışmanın seçici jürisinde;
İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği  Başkanı Şeref Fayat, İstanbul Deri ve Deri Mamul İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Ersin Özgümüş, Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Sn. Kemal Şahin;  Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Burak Çelet, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı, Sema Güral; Moda Tasarımcıları Dernek Başkanı Mehtap Elaidi, IMG Doğuş Moda Direktörü Banu Bölen, Divan Grup İnsan Kaynakları Direktörü Özgür Şahin; Moda Tasarımcısı Gül AGİS, A&D Art And Design Tasarım ve Mobilya Sahibi Ahu Orakçıoğlu, Moda Fotoğrafçısı Aslı Girgin, Spring Near East Manufacturing Firması Yönetici Ortağı Esra Ercan, Moda Editörü ve Styling Ahu Yağtu, Moda Editörü Yasemin Dizdar yer alıyor.

İTÜ Fashion Show 2015 etkinliğinin ana sponsorluğunu İstanbuk Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği (İHKİB) üstlendi. Yarışmanın destek sponsorları ise; Lectra Systems, Orta Anadolu, Best Seller, Studio D, Kom, Fınteks, Spring Neareast Mnfg., Kyrolan Make-Up, Vassago Hair Designers, Partneers ve Tekstil&Teknik.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri