İTÜ Fashion Show 2016 başlıyor

27 Mayıs 2016 Cuma

Türk Tekstil ve Konfeksiyon Sanayii ile İTÜ – Fashion Institute of Technology (FIT) Moda Tasarımı Programı'nın 9’uncu dönem mezunlarının tasarımları İTÜ Fashion Show 2016'da görücüye çıkıyor

itu-fashion-show-2016-basliyor

İTÜ Fashion Show 2016, Banu NOYAN organizasyonuyla 30 Mayıs Pazartesi günü Divan Otel'de yapılacak. İTÜ Rektörlüğü’nün katkılarıyla, sunuculuğunu Ece Vahapoğlu ve Gökay Kalaycıoğlu'nun, koreografisini Banu Noyan’ın üstleneceği gecede genç tasarımcılar büyük bir heyecan yaşayacak. Moda dünyasının her yıl büyük bir merakla beklediği İTÜ Fashion Show 2016'da genç tasarımcılar, kıyasıya bir rekabet yaşayacak.


25 mankenin podyuma çıkacağı organizasyonda tasarımcılar; 2017 İlkbahar-Yaz temasıyla hazırladıkları tasarımlarıyla hazır giyim ve moda sektörünün önemli isimlerinin karşısına çıkacak. Yarışmanın seçici jürisinin kararıyla İTÜ Fashion Show 2016'nın en başarılı tasarımları seçilecek.


İTÜ Fashion Show 2016'nın seçici jürisi şu isimlerden oluşuyor:
İstanbul Hazır giyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Tanrıverdi; Türkiye Giyim Sanayicileri DerneğiBaşkanı Şeref Fayat; Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) Yönetim Kurulu Başkanı, Ruken Mızraklı; LC Waikiki Üründen Sorumlu Genel Müdürü Maria Comfort; LC Waikiki Kurumsal Akademi Direktörü, Gülperi Savcı Tandar; Şahinler Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Jale Tuncel; Moda Tasarımcıları Dernek Başkanı Mehtap Elaidi; Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral; IMG Doğuş Moda Direktörü Banu Bölen; Divan Grup İnsan Kaynakları Direktörü Özgür Şahin; Moda Tasarımcısı Gül AGİS; Hepsiburada.com Kategori Direktörü Şebnem Tuncer; D-Studio Genel Müdürü Dilek Kemer; Çalık Grup Satış ve Pazarlama Direktörü Ebru Özaydın; Akademi Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Okyay Mızrak; Moda Editörü Yasemin Dizdar; Vassago Saç Tasarım Murat Kayabaşı yer alıyor.


İTÜ Fashion Show sponsorları;
İTÜ Fashion Show 2016 etkinliğinin ana sponsorluklarını İstanbul Hazır giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği (İHKİB) ile LC Waikiki üstlendi. Mekân sponsorluğu ise bu sene de Divan Otel’in oldu. Destek sponsorları ise; Tetaş, Hepsiburada.com,  Studio D, Çalık Grup, Best Seller, Lectra Systems, Pimms Group, Vassago Hair Designers, Kyrolan Make-Up ve Tekstil & Teknik.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri