Iyaşpark AVM’de satranç turnuvası

25 Ekim 2013 Cuma

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi sponsorluğunda satranç turnuvası gerçekleşiyor

iyaspark-avmde-satranc-turnuvasi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ve Iyaşpark AVM’nin sponsorluğunda gerçekleşecek olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası, 27 -29 Ekim günleri arasında yapılacak.

Turnuva kayıtları, 26 Ekim 2013 saat 17.00’ye kadar www.isparta.tsf.org.tr adresinde açılacak olan turnuva kayıt linkinden yapılıyor.

İl Satranç Temsilciliği yaptığı açıklamada turnuvaya katılacak sporcuların 2013/2014 vizeli TSF lisansına sahip olması gerektiğini, ayrıca sporcuların hamle yazılımını (notasyon) bilmek zorunda olduğunu, turnuvaya kayıt için lisanslı ve lisansın güncel vizeli olması gerektiğini belirtti.

İlk defa lisans çıkaracak sporcular http://kampanya.tsf.org.tr/ adresi üzerinden lisansını çıkartabilecek. Dereceye girecek olan yarışmacılara Iyaş AŞ sponsorluğunda çeşitli ödüller verilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri