İzmir Optimum, çocuklar için eğlencenin merkezi olacak

22 Ocak 2014 Çarşamba

İzmir Optimum Outlet, yarıyıl tatilinde çocukların eğlenceli vakit geçirebilmeleri için dopdolu bir etkinlik programı hazırladı. 25 Ocak - 9 Şubat günleri arasında renkli etkinliklerle İzmir Optimum, çocuklar için eğlencenin merkezi olacak

izmir-optimum-cocuklar-icin-eglencenin-merkezi-olacak

24 -31 Ocak günleri arasında karnesiyle danışma bankosuna giden öğrencileri sürpriz hediyeler bekliyor. Ayrıca 21 Ocak ile 24 Ocak günleri arasında İzmir Optimum’dan 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere “Şarkılarla Oyunlarla Pepee” gösterisine 2 kişilik bileti hediye edilecek, çocuklar anne ya da babaları ile gösteriyi izleyebilecek.

Minik pilotlar İzmir Optimum’da
Pilot olmayı hayal eden çocuklar, düşlerini İzmir Optimum’da gerçekleştirecek. Minik Pilot Atölyesi’nde çocuklara nasıl pilot olunduğu, uçak içerisindeki çalışanların görevleri, uçakta uyulması gereken kurallar aktarılacak. Bu bilgilerin yaratıcı drama tekniği ile pekiştirileceği kısa atölyeler ve hafıza oyunları sonrası çocuklar pilot sertifikasına sahip olacak.

İzmir Optimum’da Pepee ve Şila ile fotoğraf çektirme şansı
Çocukların çok sevdiği çizgi film karakterleri Pepee ve Şila da İzmir Optimum’a gidecek, çocuklarla fotoğraf çektirecek. İzmir Optimum, kukla yapım, kurabiye, balon katlama ve eğlenceli bilim gibi eğitici atölyelerle ve kurulacak korsan adası ile minik ziyaretçilere unutamayacakları bir tatil yaşatacak.

İzmir Optimum’da meraklıları için ayrıca planetaryum etkinliği ve playstation turnuvası da yapılacak. Palyaçolar da İzmir Optimum’da tatil boyunca miniklerle birlikte olacak. 

Yetenek Sizsiniz finalistleri nefes kesecek
Çocukları eğlendirirken eğitecek bu etkinliklerin yanı sıra İzmir Optimum’da Yetenek Sizsiniz’in finalistleri Mithat akrobasi şovu, Violette Erdiş ise Hulahop şovu ile ziyaretçilerin nefeslerini kesecek.
Çocuklar etkinliklerle eğlencenin tadını çıkarırken anne ve babalar ise Flamenco Esmirna Müzik ve Dans Gösterisi’ni izlemenin keyfini yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri