İzmir Optimum tatil yapmıyor

03 Temmuz 2013 Çarşamba

“Her gün indirim” sloganıyla açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle de İzmirlilerin tercihi olmayı sürdüren İzmir Optimum Outlet, yaz aylarını da dolu dolu geçirecek

izmir-optimum-tatil-yapmiyor

İzmir Optimum’da çocuklar, kış aylarında olduğu gibi yaz boyunca da hafta içi her gün anaokulu öğretmeni eşliğinde gerçekleştirilen Çocuk Kulübü Etkinlikleri ile hem el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirecek faaliyetlere katılma hem de yaşıtlarıyla sosyalleşme imkânı buluyor. İzmir Optimum ayrıca, Planetaryum, Play Station, Eğlenceli Bilim, Balon Katlama Atölyesi, Kurabiye Atölyesi etkinlikleriyle de miniklere yeni ve renkli ufuklar açmayı sürdürecek.

Eski ramazanların coşkusu İzmir Optimum’da
İzmir Optimum Outlet, ramazan etkinlikleriyle de iddialı. İzmir Optimum yetkilileri, nostaljik aktivitelerle eski zamanları yâd etmeye, modern şovlarla da sanat ve eğlenceyi ramazanla buluşturmaya hazırlanıyor. İzmir Optimum Outlet’in bu yılki ramazan takviminde saz seyeti, fasıllar ve Osmanlı şerbetçisi, ramazan davulcusu, fotoğraf çekim alanı, Katibim ve Katibem, semazenler, dinletiler, kına gecesi ve kanto gösterileri yer alıyor.

Seminer ve tanıtımlar
İzmir Optimum, 19- 20 Temmuz günlerinde, üniversite heyecanı yaşayan adaylar için “Üniversite Tanıtım Günleri”ni gerçekleştirerek, tercih aşamasındaki gençler ile üniversite temsilcilerini bir araya getirecek. Etkinlik kapsamında “Meslek Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?” konulu seminer de karar aşamasındaki tüm öğrencilere açık olacak.

Alışveriş, sohbet ve müzik içiçe
Her perşembe, Radyo Pause’un İzmir Optimum Outlet’ten canlı olarak gerçekleştirdiği yayınla AVM ziyaretçileri seslerini dünyaya duyurma, yakınlarına mesaj iletme ve en sevdikleri şarkıları dinleme özgürlüklerini kullanmaya devam edecek.

Okumayan kalmasın
Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de adından söz ettiren İzmir Optimum Outlet, bir projeye daha ev sahipliği yapıyor. AVM içerisinde bulunan ‘Kitap Kumbarası’na ziyaretçiler tarafından getirilen kitaplar, Rönesans Eğitim Vakfı tarafından ihtiyacı olan okullara ulaştırılmaya devam ediyor.

Ayrıca dileyenler, AVM içinde yer alan oturma gruplarında ziyaretçiler için bırakılan kitapları okuma fırsatına da sahip oluyor. Ziyaretçilerini kitap okumaya teşvik etmekle kalmayan İzmir Optimum Outlet, bu sayede gelecek nesillerin de okuma alışkanlığı kazanmasına katkı sağlıyor.

İzmir Optimum’da alışveriş kazandırıyor
Ayrıca, İzmir Optimum Outlet, hafta içi ziyaretçilerinden 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Juice Planet’ten taze sıkılmış meyve suyu, 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Çocuk Kiti veya Tekin Acar’dan cilt bakımı, 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara da Dürmeç Menü hediye ediyor. Tüm bunların yanında, İzmir Optimum Outlet hafta içi günlerde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine vale hizmetini ücretsiz olarak sunuyor.

Ev hayali olanlar da İzmir Optimum’da
İzmir Optimum Outlet’ten bir kampanya daha. Yaz boyunca aynı gün içinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan İzmir Optimum Outlet ziyaretçileri, kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile Yüksek Vadi Evleri’nden daire kazanma şansına da sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri