İzmir Optimum ünlü mankenleri ağırladı

30 Ekim 2015 Cuma

Podyumun yıldızları Simge Tertemiz, Irmak Atuk ve pop müziğinin genç sesleri Beyza Durmaz ile Aynur Aydın hep birlikte Onuncu Yıl Marşı’nı seslendirdi

izmir-optimum-unlu-mankenleri-agirladi

İzmir Optimum Outlet’in geleneksel sonbahar-kış kreasyonları defilesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleşti. Podyumların beğeni toplayan yıldızları Simge Tertemiz, Irmak Atuk ve 2015 Miss&Mr Model Of Turkey yarışmasının finalistlerinin boy gösterdiği defile ve genç sanatçılar Aynur Aydın, Beyza Durmaz konserleri Cumhuriyet coşkusunu ikiye katladı.


Koreografisi ve stil danışmanlığını Rönesans Ajans’ın üstlendiği bu özel defilede ünlü moda markalarının merakla beklenen yeni koleksiyonları ilk kez görücüye çıktı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlandığıetkinlikte gerçekleştirilen defile ile Optimum Outlet Alışveriş Merkezi moda rüzgârları estiren dev bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Cumhuriyet’in 92’nci yılında gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Optimum Outlet Alışveriş Merkezi lider markaların sonbahar-kış kreasyonlarını İzmir’de ilk kez görücüye çıkardı. Yüzlerce kişinin soluksuz izlediği defilenin sonunda baş mankenler Simge Tertemiz, Irmak Atuk ve pop müziğinin genç isimleri Aynur Aydın, Beyza Durmaz hep birlikte ay yıldıza bürünen AVM’de Onuncu Yıl Marşı’nı seslendirdi. Cumhuriyet’in 92’nci yılında gurur ve duygu dolu dakikalar ziyaretçilerin coşkusunu artırdı.


Defilenin baş mankenleri Simge Tertemiz, Irmak Atukile Miss&Mr Model of Turkey yarışmasının finalistleri,  Optimum Outlet’in Mango, Mudo, Park Bravo, Decathlon, Beymen, Altınyıldız gibi önde gelen moda markalarının başarılı koleksiyonlarını alışveriş severlerle buluşturdu.


Etkinlikler konserle devam etti
İzmir’in en çok ziyaret edilen Alışveriş Merkezi Optimum Outlet, gerçekleştirdiği defilenin yanı sıra genç pop yıldızları Aynur Aydın ve Beyza Durmaz’ı sevenleriyle buluşturdu. Genç yıldızların çıkış yapan şarkılarını seslendirdikleri konserler ile defilenin atmosferi yükseldi. Cumhuriyet’in 92’nci yılına özel düzenlenen etkinlik programı bayram heyecanını zirveye taşıdı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri