İzmir Optimum Zafer Bayramı’nı ritim şovla kutladı

31 Ağustos 2016 Çarşamba

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda özel bir şova ev sahipliği yaptı

izmir-optimum-zafer-bayramini-ritim-sovla-kutladi

Türk milletinin nice fedakârlıklar verdiği İstiklal mücadelesinin simgesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Optimum Outlet, ritim ve vokal sanatçısı Kaan Şolcum tarafından yönetilen ritim atölyesi ile kutladı.  Ritim Atölyesi’ne katılan Optimum Outlet ziyaretçileri atölyede öğrendikleri 10’uncu Yıl Marşı’nı hep birlikte hem çaldı hem söyledi. Bayram coşkusunun zirve yaptığı etkinlikte her yaştan müziksever bir araya geldi.


Birbirinden farklı vurmalı çalgılar ile ritim atölyesinde coşku dolu bir bayram kutlaması yapan İzmirliler, Kaan Şolcum’un yönetiminde renkli bir bayram geçirdi. Birlik ve beraberlik mesajlarının milli marşlar ile verildiği bu anlamlı günde Optimum Outlet AVM ziyaretçileri, ellerde Türk bayrakları, dillerde zafer şarkılarıyla unutulmayan bir etkinliğe imza attı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri