İzmir Park 1 yaşını etkinliklerle kutluyor

20 Ocak 2016 Çarşamba

İzmir’in ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park 1’inci yaş gününü birbirinden renkli etkinliklerle kutlayacak

izmir-park-1-yasini-etkinliklerle-kutluyor

İzmir’li Savranoğlu Group’un ilk alışveriş merkezi yatırımı olarak geçtiğimiz yıl Konak-Eşrefpaşa’da kapılarını açan İzmir Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 23 Ocak’ta 1’inci yaş gününü kutlayacak. Konak, Şirinyer, Karabağlar ve Hatay’ın birleşme noktasında yer alan ve bugüne kadar yaklaşık 3 milyon kişiyi ağırlayan İzmir Park, 1’inci yaş gününde birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.


İzmir’de ilk defa “The Astronaut Kids”
Sömestir tatilinin başlayacağı 22 Ocak’tan itibaren minik ziyaretçilerini “The Astronaut Kids” etkinliği ile buluşturacak olan İzmir Park, 4-9 yaş grubundaki tüm çocukları uzayın derinliklerinde heyecan dolu bir yolculuğa davet ediyor. İzmir’de ilk kez gerçekleşecek olan etkinlik her gün 12.00-20.00 saatleri arasında 7 Şubat gününe kadar devam edecek.


“Clown Art Sirk Korteji” ile rengarenk bir kutlama
İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin 1’inci yıl kutlamaları kapsamında Clown Art Sirk Korteji’nin gerçekleştireceği gösteri tüm ziyaretçileri büyüleyecek. Birbirinden renkli kostümleri ve enerji dolu performanslarıyla İzmir Park’ı karnaval alanına çevirecek olan kortej, 23 Ocak’ta saat 14.00’ten itibaren küçük, büyük herkese eğlence dolu bir gün yaşatacak. Trio müzik dinletileri, ahşap kukla atölyesi, palyaçolar ve pamuk helva dağıtımı ile coşku dolu bir kutlamanın yaşanacağı İzmir Park’ta ziyaretçilere 1’inci yaş gününe özel sürpriz hediyeler de dağıtılacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri