İzmir Park Anneler Günü’nde sevgilerini çantalara yazdı

09 Mayıs 2016 Pazartesi

Konak-Eşrafpaşa’da yer alan İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde 8 Mayıs Anneler Günü renkli etkinliklerle kutlandı

izmir-park-anneler-gununde-sevgilerini-cantalara-yazdi

Anneler ve çocuklarını buluşturan “Alışveriş Çantası Boyuyoruz” etkinliğinde minikler, bez çantaların üzerine annelerine olan sevgilerini resim ve yazılarla dile getirip, kendi elleriyle yaptıkları hediyeleri sunmanın mutluluğuna vardı. Anneler ise çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir etkinlikte buluşmanın tadını çıkardı.


Burçlara göre anneler ve çocukları
Ünlü Astrolog Rezzan Kiraz da Anneler Günü’nde İzmir Park’ın konuklarından biri oldu. Burç yorumları kadar hayata dair sohbetleri ile de ilgi gören Kiraz, iki saat süren söyleşisi boyunca hem kendi kızıyla olan ilişkilerini paylaştı hem de burçların anne-çocuk ilişkileri üzerindeki etkilerini anlattı. Ziyaretçilerin merak ettiği soruları da yanıtlayan Rezzan Kiraz etkinlik sonunda sevenleriyle ayrı ayrı fotoğraf çektirdi.


En çok beğeniyi alan blender set kazandı
İzmir Park Alışveriş Merkezi Anneler Günü kapsamında bir de yarışma düzenledi. İzmir Park’ta annesi ile çekilmiş fotoğrafını instagram’da #izmirparktaannemleyim hashtag’i ile paylaşıp en çok beğeniyi alan ziyaretçi blender set kazandı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri