İzmir Park annelere altın kazandıracak

06 Mayıs 2015 Çarşamba

İzmir’in ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park, Anneler Günü’nde birbirinden renkli etkinlik ve kampanyalarla ziyaretçileriyle buluşuyor

izmir-park-annelere-altin-kazandiracak

8 Mayıs gününe kadar aynı günde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 15 ziyaretçisine “Güzellik Paketi” hediye edecek olan İzmir Park, “Bütün Anneler Güzeldir” sloganıyla bakımlı annelere keyifli alışverişin kapılarını açacak. Saç şekillendirme, makyaj ve tırnak süslemeden oluşan paket, şanslı katılımcılara 10 Mayıs’ta alışveriş merkezinde oluşturulacak özel alanda profesyonel bir ekip tarafından uygulanacak.

İzmir Park’ta annesini en iyi tanıyanlar da kazanacak. 10 Mayıs Anneler Günü’nde saat 16.00’da gerçekleşecek “Annemi En İyi Ben Bilirim” yarışmasında birinci olan anne-çocuk çiftlere çeyrek altın hediye edilecek. İkinci ve üçüncü çiftlere de küçük ev aletlerinin verileceği yarışma, katılımcılara eğlence dolu saatler vaat ediyor. Kayıtların İzmir Park danışma biriminden yapılacağı yarışmaya 25 anne-çocuk katılabilecek.

Altın kalpli anneler sosyal medya da hediye kazanma şansı yakalayacak. 10 Mayıs’a kadar annesi ile çekilmiş fotoğrafını instagram’da #benimannemaltıngibidir ve #izmirpark hashtaglari ile paylaşanlar arasında en çok beğeniyi alan fotoğraf çeyrek altınla ödüllendirilecek. Ayrıca alışveriş merkezinde kurulacak fotoğraf çekim alanında herkes annesine olan sevgisini ölümsüzleştirme fırsatı yakalayacak.

Arçelik’ten annelere özel “Şans Çarkı”
Anneler Günü’nde İzmir Park’ta yapılacak bir diğer etkinlik ise Arçelik işbirliği ile gerçekleştirilecek “Şans Çarkı” olacak. 9-10 Mayıs günleri arasında alışveriş merkezindeki Arçelik standına gelecek olan ziyaretçiler, keyifli yarışmalara katılarak hediye çeklerinden küçük ev aletlerine kadar sayısız armağanı kazanma şansı yakalayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri