İzmir Park etkinliklerinde aşk kokusu var

10 Şubat 2017 Cuma

İzmir Park Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü kapsamında ziyaretçilerini renkli etkinliklerle buluşturacak

izmir-park-etkinliklerinde-ask-kokusu-var

12 Şubat Pazar günü ünlü astrolog Rezzan Kiraz’ı ağırlayacak olan İzmir Park yine keyifli bir söyleşiye ev sahipliği yapacak. Burçların 2017’deki aşk hayatlarını yorumlayacak olan Kiraz, yükselen burçların etkileri hakkında bilgiler verecek ayrıca beş şanslı ziyaretçinin de yıldız haritasına bakacak. 12 Şubat tarihinde Love Box etkinliğine de yer verecek olan İzmir Park bu sefer fotoğraf meraklılarını mutlu edecek. Sevgililer Günü temalı özel alanda selfie fotoğraflarını çekecek olan ziyaretçiler, çektikleri fotoğrafları anında alma şansı yakalayacaklar. Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinlik gün boyu alışveriş merkezi girişinde devam edecek.

 

14 Şubat Sevgililer Günü’nde ise dört kadın müzisyenden kurulu Quartet Müzik Topluluğu çalacakları aşk temalı şarkılarla kulakların pasını silecek, ziyaretçileri notaların dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Yan flüt, keman, gitar ve saksafon dinletisinden oluşan konser saat 18.00 ve 19.00’da gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri