İzmir Park’ta Ramazan şenliği

25 Mayıs 2017 Perşembe

Ramazan ayının ruhu, İzmir Park’ta düzenlenecek geleneksel ve farklı etkinliklerle yaşatılacak

izmir-parkta-ramazan-senligi

İzmir Park Ramazan ayında farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Her pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri iftardan önce ve iftardan sonra ziyaretçilere keyifli bir fasıl dinletisinin sunulacağı İzmir Park’ta ziyaretçiler Türk müziğinin unutulmaz nağmelerini hatırlayacak.


Ramazan ayının olmazsa olmazı Ramazan Davulcusu ise her cumartesi günü söylediği manilerle dostluk mesajları verecek. Özel kostümüyle misafirleri karşılayacak olan Ramazan Davulcusu, ziyaretçilerle fotoğraf çektirecek.


28 Mayıs ve 11 Haziran tarihlerinde ise semazenlerin gösterileri Ramazan coşkusunu zirveye taşıyacak. Tam bir görsel şölene ev sahipliği yapacak İzmir Park’ta 2 seans olarak gerçekleşecek gösteriler, izleyenlerin ruhunda manevi bir tat bırakacak. 4 - 18 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek Hacivat-Karagöz Gölge Oyunu Gösterileri’nde ise seyirciler eğlence dolu dakikalar yaşayacaklar.


Ayrıca, geleneksel tiyatro sanatçısı Deniz Özgökbel’in sahneye koyduğu oyunlarla özlenen Ramazan ruhu yaşatılacak, Türk mizahının bu önemli karakterleri yeni nesillere tanıtılacak. Çocuklara yönelik Karagöz-Hacivat etkinlikleri, İzmir Park Çocuk Kulübü bünyesinde çeşitli atölyelerle de devam edecek. İlk olarak 28 Mayıs’ta “Karagöz-Hacivat Sahnede” adlı hareketli kartpostal yapım atölyesinde buluşacak olan çocuklar, 3 Haziran’da ise “Gölge Kuklası Yapım Atölyesi”nde bir araya gelecekler.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri