İzmir’de minikler Optimum’un sinema atölyesinde bir araya geldi

29 Ağustos 2016 Pazartesi

Çocuklara eğlence dolu atölye programları sunan Optimum Çocuk Kulübü, bu kez minikleri sinema atölyesinde bir araya getirdi

izmirde-minikler-optimumun-sinema-atolyesinde-bir-araya-geldi

İzmir Optimum Outlet Çocuk Kulübü minik ziyaretçilerinin zihinsel ve bedensel becerilerini geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiği etkinliklerden “Minik Sinemacılar Atölyesi” büyük ilgi gördü. Optimum’da dört ayrı seans şeklinde gerçekleştirilen Minik Sinemacılar Atölyesi’nde geleceğin yönetmenleri, senaristleri ve oyuncuları sinema dünyası ile tanıştı.


Animasyon, Çizgi film başta olmak üzere, film çekim tekniklerinin anlatıldığı Minik Sinemacılar Atölyesi’nde çocuklara sinema temalı foto bloklarla sinema terimleri anlatıldı. Atölyede geleceğin minik yönetmenleri şapkalarını taktı ve sinema dünyası ile tanıştı. Click kullanarak bir filmin başlangıç aşamasının nasıl gerçekleştiğini öğrenen geleceğin yönetmenleri unutamayacakları anlar yaşadı.  Sinemaya küçük yaşta gönül veren miniklere ayrıca özel senaryo kâğıtları dağıtıldı. Kendi hayal güçlerini kullanarak senaryo denemeleri yaptırıldı. Atölyeye katılan minik sinemaseverler, film makarası, kamera, mikrofon, yönetmen sandalyesi gibi çekim ekipmanlarıyla tanıştırıldı.


Optimum’da ilk kez düzenlenen, sinemanın renkli dünyasının anlatıldığı atölye sonunda çocuklara katılımcı sertifikası verildi. Minik sinemacılar bu özel günü çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile ölümsüzleştirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri