İzmir’de yeni yıl Kipa’yla karşılanıyor

19 Aralık 2014 Cuma

Perakende zinciri Kipa, Çiğli ve Balçova’daki AVM’lerinde hem yeni yıl coşkusunu yaşatacak birbirinden renkli etkinlikler düzenleyecek hem de özel hediyelerle müşterilerinin sadakatine teşekkürlerini sunacak

izmirde-yeni-yil-kipayla-karsilaniyor

Kipa, yeni yıl coşkusunu İzmirli müşterileriyle paylaşıyor. Yıl boyunca çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapan Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerde hazırlanan yeni yıl programları, dopdolu içeriğiyle Kipa’nın sunduğu keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıyor.

Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerde eşzamanlı olarak düzenlenecek etkinliklerden ilki 13,14 ve 20, 21 Aralık günlerinde, saat 14.00’ten itibaren gerçekleştirilecek olan Yeni Yıl Hediye Atölyesi. Ücretsiz atölyenin katılımcıları, kar küresinden hediye kutusuna ve keçe süslere, hem sevdiklerine armağan edebilecekleri hem de evlerinde kullanabilecekleri ürünlerin yapımını öğrenecek.

İzmir’e suni kar yağacak
Eşzamanlı etkinliklerden ikincisi ise minikleri yeni yılın vazgeçilmezi Noel Baba ile buluşturuyor. 27, 28, 30 ve 31 Aralık’ta, 15.00 - 19.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlikte, çocuklar Noel Baba’yla sohbet etme fırsatını yakalayacak. Ayrıca her iki AVM’de 27,28 Aralık günlerinde 14.00 – 20.00 saatleri arasında belirli periyodlarda suni kar yağdırılarak, Kipa müşterilerinin yeni yıl havasını daha iyi hissetmesi sağlanacak.

Hediyeler kişiselleştirilebilecek
Kipa, Yılbaşı’na özel “Harca Kazan” kampanyalarıyla da müşterilerini sevindirecek. Balçova Kipa AVM’de 27 Aralık’ta, Çiğli Kipa AVM’de ise 28 Aralık’ta saat 14.00’ten sonra 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara, eğlenceli “Sallanan Kafa” masa süsleri hediye edilecek. Süsler, müşterilerin o an çekilecek kendi fotoğraflarının Noel Baba ve Noel Anne vücutlarının üzerine yerleştirilmesiyle kişiselleştirilebilecek.

Kipa’nın 100 TL ve üzeri harcama yapanlara bir başka hediyesi ise, müşterilerin 10 saniye boyunca alınan görüntülerinin minik bir defterin sayfalarına yerleştirilmesiyle hazırlanacak “Flipbook”lar olacak. Sayfalar çevrildikçe müşterilerin kendi görüntülerini hareketliymiş gibi takip edebilecekleri bu özel hediye, 27 Aralık’ta Kipa Çiğli AVM’de, 28 Aralık’ta ise Kipa Balçova AVM’de saat 14.00’ten itibaren müşterilerle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri